Razni softverski problemi

Zaboravio password na hotmailu

softwaremaniac pet 30.7.2010 23:19

Molim Vas pomozite,prijateljici treba hitno njen hotmail  account,a zaboravila je lozinku i tajno pitanje postoji li način da si pristupi računu? Nema spremljen password na kompu tako da MSN Recovery programi ne pomažu.Što da radim?

deadman pet 30.7.2010 23:29

Klikni na Forgot Password. Tamo će biti dvije opcije:

"Verify Information and Reset Password Online" i "Send Reset Instructions to my Email Adress".

Ti odaberi ovu drugu opciju. Trebat će ti neka druga e-mail adresa na koju će ti stići novi password.

Frozzini pet 30.7.2010 23:30
deadman kaže...

Klikni na Forgot Password. Tamo će biti dvije opcije:

"Verify Information and Reset Password Online" i "Send Reset Instructions to my Email Adress".

Ti odaberi ovu drugu opciju. Trebat će ti neka druga e-mail adresa na koju će ti stići novi password.

eee nemože to jarane..da to može svi bi to radili na facebooku,hotmailu...i osatlim društvenim mrežama...znači ti bi vako...imaš mail od facebooka...ali ti si kao zaboravio šifru..i ti bi zaboravljenu šifru poslao na neki drugi mail primjerice TVOJ !!! ahhahah

KickAss00 pet 30.7.2010 23:33
deadman kaže...

Klikni na Forgot Password. Tamo će biti dvije opcije:

"Verify Information and Reset Password Online" i "Send Reset Instructions to my Email Adress".

Ti odaberi ovu drugu opciju. Trebat će ti neka druga e-mail adresa na koju će ti stići novi password.

Hahahhahaha Cool

seneka pet 30.7.2010 23:45
softwaremaniac kaže...

Nejde s drugom opcijom,jer cura nema drugi mail

Ima fejs,ali mi je najbolja frendica pa joj znam lozinku,a i da ne znam ne bih joj provaljivao jer je riječ o mojoj prijateljici iz djetinjstva tako da to ne dolazi u obzir.

čekaj stvarno je stalno ukucavala password i nije ga zadala browseru da ga pamti na svom kompu?

softwaremaniac pet 30.7.2010 23:57

@deadman Pojasni.

Ako sam te dobro shvatio trebao bi joj  napraviti novi gmail račun,te bi hotmail tu adresu koristio kao alternativnu?

Da ona spada u one korisnike kad se npr. pojavi send error report ili don't send onda me zvala što da radi? Što da klikne?

Jedna od slabijih računalnih znalaca.

deadman sub 31.7.2010 00:01

Smijem li joj to srediti preko TeamViewera?

Gle, ti napraviš GMail račun. Klikneš na ovu drugu opciju koju sam ti u svom prvom postu napisao.

Napišeš tu adresu od GMaila koju si upravo napravio i stići će ti link sa uputama za reset passworda na tu adresu.

Klikneš na taj link, upišeš podatke koje te traži i to je to (neće te tražiti sigurnosno pitanje, nego samo općenite informacije (grad, država...).

EnlightenedPhoenix sub 31.7.2010 14:56
deadman kaže...

Smijem li joj to srediti preko TeamViewera?

Gle, ti napraviš GMail račun. Klikneš na ovu drugu opciju koju sam ti u svom prvom postu napisao.

Napišeš tu adresu od GMaila koju si upravo napravio i stići će ti link sa uputama za reset passworda na tu adresu.

Klikneš na taj link, upišeš podatke koje te traži i to je to (neće te tražiti sigurnosno pitanje, nego samo općenite informacije (grad, država...).

  ovo nikako nece ici, cisto jer mora biti naznacen sekundarni mejl pri pravljenju hotmail accounta... mislim da je to prije bilo ali sada su ukinuli...

deadman sub 31.7.2010 14:58

Vidjet ćemo.

Trebaš ispuniti obrazac - koje još proizvode koristiš od Windows Live-a (npr. MSN, Office...), koje sve servise koristiš sa tom e-mail adresom, (približan) datum kada si otvorio račun, kada si se zadnji put uspješno logirao itd.

GigaGirl sri 1.9.2010 00:42
frizilica kaže...
ee a kako da upisem adresu od gmaila kad vec pise ona moja adresa i nemogu promjeniti,molim te pomagaj netko mi je provalio i promjeni sifru :((

Možeš li malo detaljnije opisati svoj problem. Nisam te baš razumjela.

patricija01 pon 24.8.2015 16:44

Pozdrav! Ovako imam jedan problem naime sestrična mi ima hotmail ali je zaboravila password i sigurnosno pitanje i sada nikako ne može ući u mail. Pokušale smo sve zaboravljena lozinka hakiranje neko koje smo vidjele preko nekih foruma ali ne pomaže..Ako netko može pomoć neka se javi može i moj mail patricijapoleto5@hotmail.com.. 

Astrates pon 24.8.2015 18:22

Imaš gore link jednog forumaša.

Iako, nemam neke utješne riječi, već dvije godine pokušavan ući ponovo u svoj, ali ništa. ne znam zašto je taj hotmail tako kompliciran. Prošlo sam ljeto imao posla i s Yahoo-om, koštalo me i živaca i vremena, ali na kraju sam uspio. No, hotmail - ništa.