Razni softverski problemi

Utorrent - brzina problem

Luxy2501 pon 18.4.2011 15:43

Imam problem sa torrentima i brzinom, na pocetku kad sam krenio skidat islo je po 400+ kb/s i sad odjednom nece izdna 250! a vecinu vremena je oko 80kb/s, jel ima tko kakvo rijesenje?? btw koristim tcom adsl flat osnovna brzina (4mb/s itd i nemojte odma flejmat jooj nevalja tcom itd )

Luxy2501 pon 18.4.2011 15:47
username kaže...

Je li to na bilo kojem torrentu ne može preko 250? koliko je omjer SE i PE?

To mi je samo na ovom , omjer je 26:44 , je da, nije neki bajan omjer ali kako mi je u pocetku sa takim omjerom islo po 400+kb/s

username pon 18.4.2011 15:52
Luxy2501 kaže...

To mi je samo na ovom , omjer je 26:44 , je da, nije neki bajan omjer ali kako mi je u pocetku sa takim omjerom islo po 400+kb/s

To je sasvim normalno. u početku skidaš i od Seedera i Leechera a nakon što pokupiš od leechera, onda skidaš samo od seedera i normalno da će brzina biti sporija.

 

EDIT: Lazarus ti je predložio ubuntu zbog toga što nema leechera i brzina bi ti bila sigurno 400+. Samo da vidiš hoće li brzina biti toliko velika ne da ga instaliraš.

hrvatskafarkasevec pon 18.4.2011 15:55
Luxy2501 kaže...

Imam problem sa torrentima i brzinom, na pocetku kad sam krenio skidat islo je po 400+ kb/s i sad odjednom nece izdna 250! a vecinu vremena je oko 80kb/s, jel ima tko kakvo rijesenje?? btw koristim tcom adsl flat osnovna brzina (4mb/s itd i nemojte odma flejmat jooj nevalja tcom itd )

probaj zaustavit torrent (stop) i pokrenut ponovo (onda bi ponovo trebalo ic punom brzinom (neko vrijeme :D ) ugalvnom ja sam zbog toga preso na neki drugi client

Luxy2501 pon 18.4.2011 16:02
hrvatskafarkasevec kaže...
Luxy2501 kaže...

Imam problem sa torrentima i brzinom, na pocetku kad sam krenio skidat islo je po 400+ kb/s i sad odjednom nece izdna 250! a vecinu vremena je oko 80kb/s, jel ima tko kakvo rijesenje?? btw koristim tcom adsl flat osnovna brzina (4mb/s itd i nemojte odma flejmat jooj nevalja tcom itd )

probaj zaustavit torrent (stop) i pokrenut ponovo (onda bi ponovo trebalo ic punom brzinom (neko vrijeme :D ) ugalvnom ja sam zbog toga preso na neki drugi client

koji preporucas osim utorrenta

hrvatskafarkasevec pon 18.4.2011 16:03
Luxy2501 kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
Luxy2501 kaže...

Imam problem sa torrentima i brzinom, na pocetku kad sam krenio skidat islo je po 400+ kb/s i sad odjednom nece izdna 250! a vecinu vremena je oko 80kb/s, jel ima tko kakvo rijesenje?? btw koristim tcom adsl flat osnovna brzina (4mb/s itd i nemojte odma flejmat jooj nevalja tcom itd )

probaj zaustavit torrent (stop) i pokrenut ponovo (onda bi ponovo trebalo ic punom brzinom (neko vrijeme :D ) ugalvnom ja sam zbog toga preso na neki drugi client

koji preporucas osim utorrenta

koristim qbittorrent,al nisam previse zadovoljan no skida normalno ovo sta utorrent nece 
tak da imam oba dva pa ak ovaj ne radi na utorrent stavim ga na qbittorrent 

Luxy2501 pon 18.4.2011 16:05
hrvatskafarkasevec kaže...
Luxy2501 kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
Luxy2501 kaže...

Imam problem sa torrentima i brzinom, na pocetku kad sam krenio skidat islo je po 400+ kb/s i sad odjednom nece izdna 250! a vecinu vremena je oko 80kb/s, jel ima tko kakvo rijesenje.....

jel mogu ja samo nastavit gdje sam stao sa downloadom u u torrentu u qbittorrentu??

username pon 18.4.2011 17:26
Luxy2501 kaže...

jel ima tko za kako ubrzat xD ocajan sam -.- ide ko puz uzbrdo po kisi -.-

Zašto si toliko nestrpljiv? Omjer SE/LE nije dovoljno velik da bi brzina bila dovoljno velika. Strpi se malo i skinuti će se, nisi mali balavac pa da grintaš bezveze. Ili potraži drugi torrent koji ima manje Leechera a više seedera.

Luxy2501 pon 18.4.2011 17:35
username kaže...
Luxy2501 kaže...

jel ima tko za kako ubrzat xD ocajan sam -.- ide ko puz uzbrdo po kisi -.-

Zašto si toliko nestrpljiv? Omjer SE/LE nije dovoljno velik da bi brzina bila dovoljno velika. Strpi se malo i skinuti će se, nisi mali balavac pa da grintaš bezveze. Ili potraži drugi torrent koji ima manje Leechera a više seedera.

ma nije to, nego sto ja skidam vec preko 24 sata 

Luxy2501 pon 18.4.2011 17:41
username kaže...

Ja sam skidao jednu domaću emisiju 4 i pol tjedna. Bez prestanka. Strpljenje je vrlina. Otišli smo u off topic bezveze, sretno s torrentom.

ma, sad jos na externi kopirat, jer ako nes u5erem opet skidaj par dana