Miki77 uto 26.1.2010 13:15

Da li mi mozete reci kako da napravim skup programa koji mogu instalirati jednim klikom...

 

Primjerice, radi se o skoli gdje su sva racunala ista, pa bih skupio sve programe koji trebaju za rad i bacio na hard da se instalira.

 

Bilo bi idealno kad bih na pocetku instalacije dobio menu gdje bih mogao kvacicom oznaciti sto sve zelim instalirati, ali to i nije nuzno.

 

Rijec je recimo o driverima, office-u, dodatnim programima...nesto sto bi islo na dvd ili usb.

 

Mislim da sam to vidio prilikom instalacije nekog win xp black.

 

 

goodye uto 26.1.2010 13:54

Moja preporuka za takvu sitaciju, di imas dosta istih racunala, na jedan snimis sve programe i drivere, kad vidis da si zavrsio, onda povadis ostale diskove i samo ih kloniras. To ti je najlakse kad imas dosta istih racunala, meni je pomoglo puno puta.

Miki77 čet 4.2.2010 10:24
ratz_hell kaže...

a jeli ima nesto slicno ali da sam ubacim programe tj instalacije programa koje zelim i da mi on stvori sam instalaciju gdje to mogu sam odabrati sto od toga instalirati ?

Pitanje je stvarno ok.

Vecina nas koristi razne programe koji ipak nisu navedeni na www.ninite.com.

Stvarno bi bilo zgodno imate sve programe koje koristis pa da se sve i instalira jedno za drugim, a ne 100x klikati za pocetak instalacije, pa next i za kraj.

 

Ima li netko prijedlog?