rambox ned 7.3.2010 18:46
dado6612 kaže...

Kad pokušam instalirat codec paket javi mi da ne može pristupiti: hkey_local_machine\software\microsoft\mediaplayer\player\extensions\types

 

Može li mi tko pomoći?

Odustani od toga instaliranja  jer ti ne treba uopce nikakav codec pack poseban. Instaliraj ovaj mali ali mocan video player dole i mozes gledat bilo koji tip videa bez problema i to je to.Cool

 

http://mpc-hc.sourceforge.net/

dado6612 ned 7.3.2010 22:13
softwaremaniac kaže...

Deinstaliraj sve codece i player sa revo uninstallerom neka počisti registry poslije toga te zatim instaliraj Media Player Home Cinema i K-Lite Codece Pack Full

 

Ništa.. opet errore baca

seneka ned 7.3.2010 22:19
dado6612 kaže...
softwaremaniac kaže...

Deinstaliraj sve codece i player sa revo uninstallerom neka počisti registry poslije toga te zatim instaliraj Media Player Home Cinema i K-Lite Codece Pack Full

 

Ništa.. opet errore baca

a koji registry cleaner koristiš?
glary registry repair ovaj je dobar i besplatan


dado6612 ned 7.3.2010 22:37
softwaremaniac kaže...

uninstalliraj sa Revo uninstallerom free skini ga i s njim uninstallaj i pusti ga da pobriše iz registryija

A što da uninstalliram? Nemam nikakve codece gore, a kad pokušam inst izbaci error i prekine instalaciju.. Neodlučan

dado6612 ned 7.3.2010 23:00

Ništa

Znači, pokrene bolisoft video joiner i kad hoću otvorit film kaže da format nije prepoznat

Ali sam uspio instalirat codece :S

 

Edit: jedne codece sam uspio inst, ali sam htio vidjeti hoće li i druge, nije htio, javio je istu grešku :s

dado6612 pon 8.3.2010 16:40
softwaremaniac kaže...

Koje druge ?? Naziv tih drugih???

Znači, obrisao sam boilsoft video splitter sa revom, očistio je registry i onda sam inst K-Lite Codece Pack Full kao što si i rekao

Onda sam opet inst Video splitter, ali i dalje ne će očitat format..

dado6612 sri 10.3.2010 16:07

Iskreno, ni sam ne znam šta mu je točno pomoglo

Flash video splitter nisam ni instaliro :S

Par puta sam reinstaliro bolisoft, instaliro onaj tvoj codec i tako nekako proradilo :D

 

Edit: čak mi i subtitle workshop za svaki film pokazuje sliku, do sada je samo zvuk..

F1-IVO uto 29.6.2010 13:20

Eto da ne otvaram novu temu postat ću problem ovdje.

Pokušavam osposobit jedno računalo ali nakon instalacije a kasnije i nakon restarta ili paljenja dobijam slijedeću poruku: MBO je iz Fujitsu-Siemens računala i oznake je GA-8SIMLFS20.

RAM testiran, instalacija napravljena nekoliko puta (probano nekoliko instalacijskih diskova, drugi optički pogon) i uvijek se pojavi ista greška.

Svaki prijedlog je dobrodošao.

F1-IVO uto 29.6.2010 15:29
seneka kaže...

pretpostavljam da si probao ovako ili?

Sve sam probao i štanga.

Probao i nekoliko puta nanovo instalirat XP i opet isto. Bojim se da je nešto do ploče. Idem skinut noviji mem test pa odvrtit rundu.

Nemam više ideja.

F1-IVO uto 29.6.2010 15:47
GamerMaster2041 kaže...

skini neki program za popravljanje tih registrija ili samo pitaj microsoft za pomoć.

Reinstalirao sam 15-ak puta XP i svaki put isto. Probao i sa drugim instalacijskim diskovima i opet isto.

Kad odvrtim memtest budem još hard čekirao.