Bartaul pet 28.11.2014 21:35

Pozdrav,prijatelj je nedavno kupio novo racunalo,a ima raznih problema s njim i nije siguran hoce li ga na garaciju nosit. Znaci,kada upali comp svaki put mu izbaci error. isto tako,ima problem sa igranjem igara. Svaki put kada zatvori igru ekran mu se samo zarcni ali comp i dalje radi i onda ga mora resetirati i sve je u normalu. Svaka pomoc je dobrodosla.

El Munjoko sub 29.11.2014 19:17
Bartaul kaže...

Cudno bi bilo da je softverski problem ako je instalirao 3 razlicita windowsa i na svakom mu je isti problem sto se igara tice.

Ništa nije čudno kad je komp u pitanju. Evo neki dan mi se komp zagasio 2 puta u 15 min sam od sebe, a radi sad 2 tjedna bez problema s tim da ništa nisam dirao...

 

Nije jedini koji ima takve probleme, dosta ljudi se žali na takve errore a ja osobno nisam imao takve probleme pa da te uputim kako i šta napraviti.

 

Google zna:).

 

 

ante5656 ned 7.12.2014 23:51

Pozdrav...

da ne otvaram novu temu odlucio sam napisati ovdiej ..dakle problem mi je   sa yt videima ..dakle kada upalim yt vuideo svako malo mi bloka video ito ne samo video nego cijeli pc a iz zvucniak se cuje cudan zvuk(zvuk ovisi o onome sto se reproducira)...

djigibao pon 15.12.2014 13:27
ante5656 kaže...

Pozdrav...

da ne otvaram novu temu odlucio sam napisati ovdiej ..dakle problem mi je   sa yt videima ..dakle kada upalim yt vuideo svako malo mi bloka video ito ne samo video nego cijeli pc a iz zvucniak se cuje cudan zvuk(zvuk ovisi o onome sto se reproducira)...

 

Koji OS, koji browser, koji dijelovi PC-a daj sto vise informacija pa ce ti netko mozda i pomoci.

ante5656 pon 15.12.2014 23:34

os windows 7 ultimate , browser chrome ..

djelovi pca .. intel pentium d 2,8 ghz ...radeon 512mb ddr 3 graficka .. 2 gb rama , memorija 750 gb ..napajanje 500w ...

 

Moram rec da je prije moje reinstalacije windowsa bez problema sve redilo ..tj ovo mi se zapravo pocelo događati kad sam instalirao driver za maticnu 

 

zareediton sri 17.12.2014 00:16

Pozdrav zamolio bih vas za pomuć u vezi softverskog problema na bratovom mi kompu vin xp 32 bit pola ikona i prečaca mi se prominilo izgled kako cu to vratit sve funkcionira al je grezo za vidit i tesko se snac ?? HELP

djigibao sri 17.12.2014 00:26
zareediton kaže...

Pozdrav zamolio bih vas za pomuć u vezi softverskog problema na bratovom mi kompu vin xp 32 bit pola ikona i prečaca mi se prominilo izgled kako cu to vratit sve funkcionira al je grezo za vidit i tesko se snac ?? HELP

 

Skini ovaj program, odzipaj ga pa ga pokreni - KLIK

El Munjoko čet 18.12.2014 15:10

Nemam ni ja tu opciju, moraš otvoriti chrome i copy-paste:  "chrome://settings/" proširi napredne postavke-i makni kvačicu sa "upotrijebi hardversko ubrzanje kad je dostupno".

 

I da li je problem samo sa youtubeom/browserima ili i sa media playerima?

El Munjoko pet 19.12.2014 15:46

Probaj maknuti stari flash player i skini novi. Ako to ne pomogne, probaj u chrome "chrome://plugins/" pa tamo vidi koje fileove imaš od flash playera i probaj disebleat jedan po jedan, restartaj browser nakon svakog diseblea (ako je problem i dalje vrati enable na testiranom i disable drugi) i testiraj. 

Za početak prvo probaj disableat ovakav file ako imaš "/usr/lib/flashplugin-installer/libflashplayer.so" pod Adobe Flash Player. Sretno! 

 

Coder256 uto 23.12.2014 16:46

Probaj ga prvo skenirat za viruse sa Malwarebytes Anti malware, Hitmanpro i ADW Cleanerom, čisto da laptop malo prodiše ako slučajno ima virusa. Naravno trebao bi ga redovno čistiti sa CCleanerom.

Nakon toga isključi sve nepotrebne procese u Task Manageru koji ti troše memoriju i izgasi sve programe koji se pokreću skupa sa windowsom osim antivirusa (u msconfigu).

Vidi kako će se ponašat nakon što mu oslobodiš dio memorije.