crni pauk sri 13.6.2012 12:15

Neznam kako da opišem to ,ali svaki put kad izađem iz nekog programa npr google chrome na desk mi se vidi njegova sjena kao da je on još otvoreni samo jako osvijetljeno je to, dali netko zna kako da to maknem??? Pokušao sam poslikati s print screen-om ali ne vidi se ta sijena nezz dali je do ekrana ili do windowsa?

koristim windows 7 ekran je ms m-170D

crni pauk sri 13.6.2012 12:25
brane47 kaže...

Ja si kontam da je do ekrana..Samo od sebe se makne nakon nekog vremena? Pokusaj nekako isprobat na neki drugi monitor..

 

Ili monitor na drugi komp..

Pa kao da je ono neznam kak da opišem kao da se sve vidi prozirno

naprimjer iz desktopa idem u google chrome i ja još vidim kroz google chrome ikonice od desktopa jakoo blijedo, ali je iritantno 

crni pauk sri 13.6.2012 12:46
brane47 kaže...

Da, razumijem..i kad izadjes iz programa, kao da ti jos ostane trag od toga sto si zatvorio? To mora biti do ekrana, 90 % sam siguran.. Pokusaj provjeriti na nekom drugom kompu..

Uspio sam riješiti,ugl ako koga zanima kako išo sam u postavke ekrana auto adjust na boji i na ostalim stvarima i problem riješen.

Izgleda da su mi se pobrkale postavke na ekranu {#}

Hvala na pomoči.

Haker_x sri 13.6.2012 12:59
crni pauk kaže...
brane47 kaže...

Da, razumijem..i kad izadjes iz programa, kao da ti jos ostane trag od toga sto si zatvorio? To mora biti do ekrana, 90 % sam siguran.. Pokusaj provjeriti na nekom drugom kompu..

Uspio sam riješiti,ugl ako koga zanima kako išo sam u postavke ekrana auto adjust na boji i na ostalim stvarima i problem riješen.

Izgleda da su mi se pobrkale postavke na ekranu {#}

Hvala na pomoči.

"išo" HAHAHAHAHAHAHAHA