skočko ned 10.1.2010 14:47

evo sad sam normalno instalirao igru (cabelas outdor adventure 2010) lovačka-pucačina.i kada udjem u igru ova greska na slici mi se javi,pa ako neko zna o cemu je rječ nek mi kaže,bio bih mu zahvalan?Sramim se

Tomislav95 ned 10.1.2010 14:48
skočko kaže...

evo sad sam normalno instalirao igru (cabelas outdor adventure 2010) lovačka-pucačina.i kada udjem u igru ova greska na slici mi se javi,pa ako neko zna o cemu je rječ nek mi kaže,bio bih mu zahvalan?Sramim se

Ajd postavi sliku!

skočko ned 10.1.2010 17:10

moj frend ju je pokrenuo na xp-u,pa mi ju je stavio na usb.  pomocu 7zipa extractirao sam filove ,montirao sliku preko daemon toolsa  instalirao je i ne radi. e sad neznam dali je problem u kompu ili igrici!?

skočko pon 11.1.2010 02:02

novi driveri za graficku su skinuti-ccc 9.12..  a to vezano za xp mod,kako se u to ulazi?

a vezano za ovu drugu stvar zvucnu karticu nemam,pes 2010,cod 6,nfs shift rade bez problema.samo neznam dali je kod ovog slucaja problem do igre ili..?Izlanuo se

RimSo pon 11.1.2010 03:34

Pa covjece ak znas imalo citat vidis da je problem..gore ti navodi da nemoze nesto kreirat u vezi zvuka pa tako da mu treba zvuk...il mozda cak samo driveri neki..ja sam imao problema sa wolfensteinom nije htio bez zvucne..sad moze a i nemora to bit.. Smijeh

skočko pon 11.1.2010 21:28
RimSo kaže...

Pa covjece ak znas imalo citat vidis da je problem..gore ti navodi da nemoze nesto kreirat u vezi zvuka pa tako da mu treba zvuk...il mozda cak samo driveri neki..ja sam imao problema sa wolfensteinom nije htio bez zvucne..sad moze a i nemora to bit.. Smijeh

 e da to sta ti je bilosa wolfensteinom,kako si ti rjesiotaj problem u vezi zvuka?

skočko pon 11.1.2010 21:28
RimSo kaže...

Pa covjece ak znas imalo citat vidis da je problem..gore ti navodi da nemoze nesto kreirat u vezi zvuka pa tako da mu treba zvuk...il mozda cak samo driveri neki..ja sam imao problema sa wolfensteinom nije htio bez zvucne..sad moze a i nemora to bit.. Smijeh

 e da to sta ti je bilo sa wolfensteinom,kako si ti rjesio taj problem u vezi zvuka?