Razni softverski problemi

Problem kod instalacije ms office 2003

segregator ned 23.5.2010 18:06
majja kaže...

Ljudi molim vas za pomoć...pokušavam instalirati ms office 2003 i svaki put mi piše da očekivana verzija proizvoda nije pronađena u mom sistemu...što to znači i što da napravim?

 

Znači da vjerojatno nemaš normalnu nego upgrade verziju koja očekuje neki stariji Office već instaliran na računalu

ihush ned 23.5.2010 18:17

-u svakoj bolje opremljenoj trgovini (softwareom), mislim da jedna radi nedjeljom u ulici torrentinovoj, tamo iza placa, primaju plastiku pa se PDV može odbiti..

 

... (svi ostali izvori ili peporuke na iste bi bili u neskladu s opće privaćenim normama i ćudoređem... ) -ako razumiješ? ako ne ,.. sorrry.

softwaremaniac ned 23.5.2010 18:23
ihush kaže...

-u svakoj bolje opremljenoj trgovini (softwareom), mislim da jedna radi nedjeljom u ulici torrentinovoj, tamo iza placa, primaju plastiku pa se PDV može odbiti..

 

... (svi ostali izvori ili peporuke na iste bi bili u neskladu s opće privaćenim normama i ćudoređem... ) -ako razumiješ? ako ne ,.. sorrry.

hahahhahahah kako si me samo lijepo nasmijao ali stvarno meni kad nešto vikendom zatreba samo svratim do te ulice,većinom na one koje su u privatnom posjedu hahhahah