ange uto 5.4.2011 15:52

Kao i što sam naveo u poruci, imam problem sa programom Java.

Ako netko zna, neka pomogne, imam Windows 7 64 instalirane.

Prilikom pokretanja chata, sve se zamrzne i tako stoji i treba ctrl-del,

da se odblokira.

Da li ima netko nekakvo rješenje???

 

Lp.

Aliser uto 5.4.2011 17:46
ange kaže...

Kao i što sam naveo u poruci, imam problem sa programom Java.

Ako netko zna, neka pomogne, imam Windows 7 64 instalirane.

Prilikom pokretanja chata, sve se zamrzne i tako stoji i treba ctrl-del,

da se odblokira.

Da li ima netko nekakvo rješenje???

 

Lp.

 

Prilikom pokretanja kakvog chata?

 

I da li si update-ovao Javu na zadnju verziju?

Deep pon 14.1.2013 21:23

Ako imate problema sa instalacijom nove Jave  ,preporucujem da prvo skinete fajl za instalaciju i manuelno instalirate , ja sam prije onu automatsku instalaciju i nikako nisam mogao instalirati, i onda sam obrisao staru javu , skinuo ovo i instalirao nacisto ..i sad radi 

Ogac sri 8.1.2014 12:34

Meni je prije normalno radila java i od jenom mi se nisu mogli pustati filmovi, kada sam ponovo pokusao instalirati javu pokazao mi je error i pisalo je "jre.1.7.0_45-c.msi is corrupt". Da li neko mozda zna kako da rijesim ovaj problem?

softwaremaniac sri 8.1.2014 14:58
Ogac kaže...

Meni je prije normalno radila java i od jenom mi se nisu mogli pustati filmovi, kada sam ponovo pokusao instalirati javu pokazao mi je error i pisalo je "jre.1.7.0_45-c.msi is corrupt". Da li neko mozda zna kako da rijesim ovaj problem?

uninstalliraj ovu Javu i skini novi offline installer.

Flexan22 uto 2.12.2014 18:42

Imam problem:U mapi POW na disku D:(obično u toj mapi imam mjuzu) pojavio mi se čudna datoteka. Naziv je: hs_err_pid3544. Dok to otvorim,piše mi:A fatal error has been detected at the Java runtime environment.

EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005). Taj tekst je jakkkkkko dug!!!! Javlja mi da Javu moram nadograditi. Da nadogradim Javu ili ne?

EDIT: Nije BSOD. To je samo .txt dokumenat.