GW freak pon 12.5.2008 17:29

U zadnje vrijeme mi se dogada, kada se ulogiram prije nego sto se ucita, pojavi mi se poruka ''drive (ili disc) is not ready 0000003qwkyx(nemam blage dali sam ovo dobro napisao) i kada pritisnem continue korisnik se ucita ali ikone i sistemska traka nestaju i pojavljuju se i na desktopu je poruka restore active x desktop.

 

 

MOLIM POMOC!!!!!


MAI ROFLKNIEF GOEZ SLIEC SLIEC SLIEC SLIEC SLIEC
GW freak pon 12.5.2008 18:35
GW freak kaže...

U zadnje vrijeme mi se dogada, kada se ulogiram prije nego sto se ucita, pojavi mi se poruka ''drive (ili disc) is not ready 0000003qwkyx(nemam blage dali sam ovo dobro napisao) i kada pritisnem continue korisnik se ucita ali ikone i sistemska traka nestaju i pojavljuju se i na desktopu je poruka restore active x desktop.

 

 

MOLIM POMOC!!!!!


 Ispravak:greska se zove:Drive not ready
                                         Ecxpetition processing message c00000a3 parameters 75b6bf9c 4
                                         75b6bf9c 75b6bf9c
                                         <cancel> <try again> <continue>

OPET MOLIM POMOC!!!!!!!!!!!

 

MAI ROFLKNIEF GOEZ SLIEC SLIEC SLIEC SLIEC SLIEC
nooob totaly pet 7.1.2011 19:07

bok,

mozete mi pomoci oko jednog problema s win xp sp3

upalio sam komp i nakon podizanja windowsa mi se pokaze samo slika na deskopu koju sam postavio ali se ne prikazu ikone alatna traka i ostalo samo slika

ako itko zna rijesiti ovaj problem molim da pomogne!!!!

mario1990 pet 7.1.2011 19:15
nooob totaly kaže...

bok,

mozete mi pomoci oko jednog problema s win xp sp3

upalio sam komp i nakon podizanja windowsa mi se pokaze samo slika na deskopu koju sam postavio ali se ne prikazu ikone alatna traka i ostalo samo slika

ako itko zna rijesiti ovaj problem molim da pomogne!!!!

Pokreni Explorer.exe znaci ctrl + alt + del i u task manageru pod file odi na new task run, tu upisi explorer.exe pokreni pa vidi oce li onda.

D4RKL1NG pet 7.1.2011 19:21

Prije nego se kreneš igrati sa sistemskim fajlama, probaj system restore. Možeš iz safe moda, možeš probat otvoriti task manager (ctrl + shift + esc) i pokrenuti putem new task c:\windows\system\restore\rstrui.exe

nooob totaly sub 8.1.2011 12:25

rjesio sam problem(ponovo instalirao windowse) ali sad drugi problem    instaliram drivere za grafučku i zvučnu  i pita me sljedeće:

driver disk prepare v1.05-asrock inc. all rights reserved

model name:k10n78m pro

 

selecte source:

1.generate AHCI driver diskete for windows xp

2................ RAID .............................................

3. generate AHCI driver discete for windows xp 64

4. ................RAID ..................................................

 

dali netko zna sta to znaci i sta moram pritisnuti

fallout 2 uto 22.2.2011 12:32

upalim kompjuter upali se prođe učitavanje windowsa a 5sec poslje čuje se neki zvuk i pojavi se plav ekran i na njemu piše stop not found i još svašta šta da napravim????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!      

mario1990 uto 22.2.2011 15:49
fallout 2 kaže...

upalim kompjuter upali se prođe učitavanje windowsa a 5sec poslje čuje se neki zvuk i pojavi se plav ekran i na njemu piše stop not found i još svašta šta da napravim????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!      

Kakav se zvuk tocno cuje?

- i sta tocno pise na plavom ekranu " stop not found ?? "