sebnov sri 17.9.2014 12:06

Imam sljedeći problem sa Potplayerom. Naime dok gledam neki video ponekad čujem nešto kao pucketanje. Probao sam sa više videa i isto se događa.Svi driveri na računalu su uredno instalirani. Probao u sam iste datoteke otvoriti preko Potplayera na drugom računalu i ista stvar dok mpc-hc reproducira te iste datoteke bez problema. Izvukao sam sam zvuk iz videa preko Potplayera na dijelu gdje se može čuti to pucketanje. Datoteka se nalazi u linku,a pucketanje se može čuti na dijelu gdje kaže: Your boss is dead

Link

sebnov sri 17.9.2014 19:29

KMP ista stvar.Mpc-hc,Gom... reproduciraju tajvideo bez problema. Potplayer mi se od najviše sviđa ali se događa to pucketanje,kmplayer ista stvar+kmplayer sadrži reklame, gom sve super samomi smeta što ne čita mkv titlove,mpc-hc sve super ali mi nekak ne paše, vlc 720p i 1080p mi trzaju(konfa pod moj pc, to je vec treca konfa zaredom gdje mi 1080p i 720p trzaju tak da ne razumijem u čemu je problem sa vlc-om milioni ga koriste ali se samo mene događa to trzanje, valjda zato što ne gledam yify ripove. I za koji player da se odlučim kad svakom pronađem neku manu

Calabi-Yau ned 28.9.2014 23:07

Meni se to pucketanje (KM Player) dešavalo poslije updatea drivera za zvučnu, pa sam vraćao na što stariji driver. Nedavno sam tako tražio (i našao i instalirao) driver za XP, i bolje se ponaša. Mada, moguće da kod tebe nije to u pitanju.