MandaTDI sri 6.10.2010 18:22

Imam instaliran Fraps 2009 i nikako ne mogu odgonetnuti kako se snima cjeli video(capturing) od desktopa,do recimo-igre!

Da pojasnim:Zelim snimiti desktop i pokrete misa,ukljucivanje u igru i samu igru U CJELOSTI!

Ja snimam sa pritiskom na F9 desktop i pokrete misa,no kada hocu igrati igru i snimati je,prethodni video se prekida i

nestaju oni brojevi u kutu desktopa!

Saljem slike mojih postavki frapsa,gdije sam pogrijesila?

xXxBIMBOxXx pet 8.10.2010 20:36
MandaTDI kaže...

Imam instaliran Fraps 2009 i nikako ne mogu odgonetnuti kako se snima cjeli video(capturing) od desktopa,do recimo-igre!

Da pojasnim:Zelim snimiti desktop i pokrete misa,ukljucivanje u igru i samu igru U CJELOSTI!

Ja snimam sa pritiskom na F9 desktop i pokrete misa,no kada hocu igrati igru i snimati je,prethodni video se prekida i

nestaju oni brojevi u kutu desktopa!

Saljem slike mojih postavki frapsa,gdije sam pogrijesila?

Sa frapsom nemozes snimat desktop .

Skini si Camtasiu , najbolji program kaj se toga tice .

MandaTDI sub 9.10.2010 20:14
Znatiželjac kaže...

Ne možeš sa frapsom snimat desktop.Jedino možeš snimat igranje.Da bi mogao snimati igru vidit ćeš brojeve u ćošku igre(to ti stoji namješteno u opcijama).Nakon toga upri F9 i brojevi u ćošku koji su žuti postat će crveni.To znači da ti fraps snima igru.O više imformacija kako koristit fraps pogledaj ovaj video:

http://www.youtube.com/watch?v=qQ_rStJqi2o

Ma covjece mogu snimati desktop,vjerovao ti ili ne,zaista mogu,na videu se vide pokreti misa,pa cak i oni brojevi u kutu.

Vjerovao ili ne.