doxy uto 31.3.2009 13:45

misliš na tracker il programček ?

 

ja koristim uTorrent...

 

ako želiš brzo skidat stavi max download na 500 KB/S u Upload na 3 KB/S (znam da je kurvinski al je brzo)

 

stavi si da možeš skidat 14 torrenta odjednom jer prosječna brzina jednog je 80 kb

 

ja doma uvijek imam 14 komada aktivnih i svi zajedno idu na maximalnoj brzini...

 

dnevno skine se dok sam na poslu igra do dvije (ovisi o veličini i seedovima) i poneki album...

 

aaa volim piratstvo!!!!!!!!!!!!!!!

nicash uto 31.3.2009 13:49
djdomi kaže...

e mene zanima kako ubrzati skidanje. uzmem windowse sa najviše seedera ali je i dalje nisko.

 namjesti port po routeru ja sam sebi i dosta je brz ,progooglaj malo ima tutorijala ako ne nađeš javi se !!
jeGGer uto 31.3.2009 13:54
doxy kaže...

u preferences si postavi max download na 500 a upload na 3

 

i dozvoli da se skida više od 10 torrenta odjednom

 pa jeli bolje stavit da ti jedno po jedno skida tako da ti film od 4-6 gb skine za par sati. zašto to 10 odjednom??
djdomi uto 31.3.2009 14:00
nicash kaže...
djdomi kaže...

e mene zanima kako ubrzati skidanje. uzmem windowse sa najviše seedera ali je i dalje nisko.

 namjesti port po routeru ja sam sebi i dosta je brz ,progooglaj malo ima tutorijala ako ne nađeš javi se !!
 probao google al ne ide.
8051 uto 31.3.2009 14:39
leo_819 kaže...
F1-IVO kaže...
  izbubio sam posljednji živac tamo, dobro ne tamo ali gdje moram napisat pass od routera koji sam uvijek imao kaze "invalid password" a dobro znam koji je jer sam ga sam namještao -.-
  Resetiraj onda ruter na tvorničke postavke.
max1919 sri 1.4.2009 16:55

Ajde da ja pokušam:

1.) instaliraš utorrent

2.) kada uđeš u utorrent dolje imaš crveni, žuti ili zeleni znakić koji označava stanje veze - klikni dvaput na njega, tamo odredi s kakvom se vezom spajaš i listening port (namjestiš ga po stranici portforward), odmah do broja porta imaš gumbić s kojim se može provjeriti ispravnost listening porta

3.) odi u Options>Preferences>Advanced i nađi net.bind.ip, tamo upiši svoju IP adresu

doxy sri 1.4.2009 19:30
djdomi kaže...
doxy kaže...

u preferences si postavi max download na 500 a upload na 3

 

i dozvoli da se skida više od 10 torrenta odjednom

 ovo radi! dosta je ubrzalo. hvala!

 

 np