isuckatthisgame čet 26.12.2013 21:39

Kad ulazim u my computer sve mi bolesno šteka i kad otvaram C, D ili E diskove on meni neotvara onako podatke koji se nalaze na tim particijama nego mi otvara onaj prozor za search results. Neko zna kako da to popravim?

PS: čitav komp mi šteka i nemogu ništa radit,jedva sam napisao poruku ovdje, molim pomoć :/ 

vjeksi čet 26.12.2013 21:54

jedino što mi sad pada na pamet je to da vam je računalo zaraženo nekim virusom ili sličnim. Čujete li možda kakve zvukove sa diska kad ih otvarate? Ako je to, onda disk(ovi) polako odlaze u Vječna Lovišta... A ako nije, onda je vrime za formatiranje disk(ova) i instalirat Windowse na čisto.

isuckatthisgame čet 26.12.2013 21:58

Hah, neki dan sam instalirao novi windows, formatirao C i poinstalirao drivere, radilo je do maloprije normalno, vidim sad da mi je ovdje na control panel->folder options->file types drive (diskovi) na akciji " traženje"

edit: da zaboravio sam reći, instalirao sam i avast, napravio skeniranje kaže- računalo mi je sigurno. 

Milka30 čet 26.12.2013 23:28

Ako sam dobro skužio,ti trebaš dodjeliti slova hardovima.

 

-Otvori Disk Management(start/Control panel/Preformance and maintenance/Administrative tools/Computer management),desni klik na disk ili particiju opcija Change drive letter and pahts,tada add,tada assign the following drive letter-staviš slovo ili odaberi već ponuđeno i OK!

 

Preporuka-daj Bogati makni taj Avast!

Milka30 pet 27.12.2013 13:11
isuckatthisgame kaže...

Ma ne, eo sliku ću napravit pa da vidiš koji mi je problem.

http://i.imgur.com/8oquRnn.jpg (Veća) 

Jednom daaavno sam naletio na crva koji mi je skrivao files and folders,tj.non stop mi je ukljucivao hidden files...

Mozda je kod tebe slican problem,samo se radi o nekakvom "hibridnom" crvu :-)

Jesi li iskenirao sa Malwarebytes-om?

Ako nakon skeniranja imas isti problem,probaj sa system restoreom.