Branimir2412 uto 10.3.2009 19:33

Pozdrav ekipi. Primjetio sam da malo, malo izađe neka nova tema u kojoj se traži riješenje da se popravi MSN, točnije ERROR-e koje nam MSN izbaci prilikom prijavljivanja. Znači u ovu temu bi trebalo postati samo riješenje za problem (isprobano riješenje) te po mogućnosti opis problema. Nikakva nepotrebna pitanja se nebi trebalo postavljati tako da sve bude pregledno. Istina postoji Microsoft-ova stranica za te error-e no i sami znate da postoji situacija kada se problem ne možemo riješiti preko njihovih stranica. Pomozimo jedni drugima i olakšajmo si vrijeme koje bi proveli za googlom tražeći riješenje i gubeći živce. Podijelite svoja iskustva. Ako odaziv korisnika foruma bude u većem broju predlažem temu da bude sticky tako da bude na dohvat ruke.

 

Stranica s riješenjima za ERROR-e:LINK

 

 

ERROR code 80040154: Kada MSN izbaci ovaj error potrebno je skinuti fix sa LINK-a te instalirati. (fix se nalazi na Microsoft-ovim stranicama)

 

 

Čudne poruke i linkovi od offline frendova sa vaše liste na MSN-u???

 

U vezi toga vi se ne trebate ništa brinuti ako ignorirate linkove ili file-ove koje dobijete od offline kontakta. Znači s vašim MSN-om je sve u redu. Problem je što osoba od koje dobivate te poruke ima virus na svojem računalu. Virus na računalo dođe preko dodataka za MSN (za primjer je dodatak LINK). Osobi od koje dobivate te čudne poruke i file-ove poručite da skenira računalo nekim antivirusnim (u večini slučajeva je pomogao Malwarebytes koji je besplatan i kojeg možete preuzeti sa stranice LINK) te da promjeni lozinku za prijavu na MSN.

Branimir2412 uto 10.3.2009 23:32

Ovako ljudi stvari stoje. Ne znam koliko ste vi pročitali uopće šta sam ja napisao. Istina ponekada se preko googla odmah nađe problem riješenja, a ponekada i ne, i baš iz tog razloga sam otvorio ovu temu. Onim pametnima sam stavio i link sa ERROR-ima. No tamo se ne nađe uvijek riješenje. Imao sam problem negdje prije s MSN-om i potrošio sam oko pol sata dok ga nisam riješio (preko googla mi je trebalo toliko). Ali ovdje bi znači preko naših iskustava riješili lakše i brže neke stvari. Jer uvijek postoje određene cake, pa bi pomogli jedni drugima. Onaj gore error iz prvog posta nisam našao znači na stranicama za errore, nego isto na nekom forumu. Pa sada vi meni recite ili kada se vama pojavi problem s MSN-om i izgubite određeni dio vremena i živaca googla-juči, da ovo nije dobra tema. No naravno uvijek se nađu oni kojima ne paše što netko drugi pokušava napraviti. Lijepo sam vas zamolio da samo podjelite iskustva koja pokazuju riješenje određenog prijedloga, nisam vas tražio komentare, a ako moderator misli da ovo nije dobra tema i ako od nje nebi bilo nikakve koristi neka ju slobodno obriše. Ja sam samo htio pridonjeti nešto za što sam mislo da bi bilo dobro imati na ovom forumu, ali eto dobio sam samo komentare kako ovo valja ili ne valja. Umjesto da ste postali ono što ste trebali.

 

 

EDIT: Moderatora molim, ako misli da je tema imalo dobra da se obrišu beskorisni postovi te da se napokon pišu riješenja pa da tema ima barem malo smisla, osim što služi za sada samo za spamanje.

Alen sri 11.3.2009 00:05

Taman sam mislio ovdje naci rjesenje problema kod msn-a, a naisao sam glupu svadju koja ne moze biti gluplja.. da se vratim na stvar
Nakon sto mi je izbio error odmah sam otisao na tu stranicu, jer mi je odmah kod erroa to bila ponudjenja opcija uradio sam sve to sto je bilo na msn-ovoj stranic,i cak sam skino i instalirao program, ali nista.. morao sam se vrati na staru verziju...

jocommb ned 23.8.2009 15:17

pozzz..... pogledao sam ove linkove za error-e i nisam nasao rijesenje za svoj.... u google-u sam trazio i svagdje pise da McAfee SiteAdvisor pravi problem i ima i rijesenje,al moj problem je taj sto ja nemam taj McAfee SiteAdvisor isntaliran i pretrazio sam cjeli hard da nisam ranije mozd slucajno instaliro pa se nesjecam i nema ga....pregledavo sam i teme i nisam nasao da neko jos ima taj problem,il nisam vidio mozda ako vec ima sorry

moj error code je 0x8ac70202

aki90 sri 24.2.2010 14:39

Zdravo!

 

 

Imam problem sa Windows Live Messenger.

Ne mogu nikako da se logiram, kad upisem onu svoju hotmail.com adresu i pasvord, odem Sign In....

I nema sanse da se logiram prijavi mi sljedecu gresku:

We can't sign you into Windows Live Messenger Error Code 80040154

Trazio sam na google preko 2 sata rjesenje za ovu gresku, ali bez uspjeha.

Bilo je par solucija za otklanjanje te greske ali kod mene nije uspjelo.

Inace imam vec 3 dana instaliran novi Microsoft Windows XP Profesional Service Pack 3, sto znaci da nemam virusa na racunaru.

Mislim da znam u cemu mi je greska, skinuo sam Messenger sa jedne stranice za koju znam da je tu neispravan, ali ja nisam obracao paznju sa koje stranice skidam, i sad mi se ta greska pojavljuje.

Da li znate kako da se odkloni ta greska, ne mogu nikako da deinstaliram msn, niti da instaliram ponovo, jer mi prijavi da imam vec najnoviju verziju.

Ne bi volio da ponovo windows instaliram.

Branimir2412 sri 24.2.2010 15:16

@aki90

 

Probaj s ovog linka skinuti file msxml3.msi koji se nalazi pri dnu stranice. (meni je pomoglo, što si mogao pročitati u mom prvom postu) ako i tada nebude radilo instaliraj i ostala dva filea s te stranice.

 

Nadam se da će ti proraditi.

 

LP

rambox sri 24.2.2010 15:34
aki90 kaže...

Zdravo!

 

 

Imam problem sa Windows Live Messenger.

Ne mogu nikako da se logiram, kad upisem onu svoju hotmail.com adresu i pasvord, odem Sign In....

I nema sanse da se logiram prijavi mi sljedecu gresku:

We can't sign you into Windows Live Messenger Error Code 80040154

Trazio sam na google preko 2 sata rjesenje za ovu gresku, ali bez uspjeha.

Bilo je par solucija za otklanjanje te greske ali kod mene nije uspjelo.

Inace imam vec 3 dana instaliran novi Microsoft Windows XP Profesional Service Pack 3, sto znaci da nemam virusa na racunaru.

Mislim da znam u cemu mi je greska, skinuo sam Messenger sa jedne stranice za koju znam da je tu neispravan, ali ja nisam obracao paznju sa koje stranice skidam, i sad mi se ta greska pojavljuje.

Da li znate kako da se odkloni ta greska, ne mogu nikako da deinstaliram msn, niti da instaliram ponovo, jer mi prijavi da imam vec najnoviju verziju.

Ne bi volio da ponovo windows instaliram.

Pa ne moras zato ponovo instalirat windowse, ak ti odapne smotani i čokljavi Windows Live Mesenger i ak se ne da popravit nek ga voda nosi ima drugih programa pa ne postoji samo on.Nevinašce Bez njega se moze itekako to je samo program preko kojeg se ulogiras u MSN, a to se moze i sa puno drugih programa ko recimo odlicni Pidgin. U njega upises svoje potatke ko i u MSN kod logiranja i eto stvar rjesena cemu gubit živce oko toga ili se mozes ulogirat preko Meebo i nema frke.Cool

 

http://www.pidgin.im/

 

http://www.meebo.com/

Branimir2412 uto 29.6.2010 22:28

Bok, evo malo googlam u potrazi za riješenjem te sam naišao na ovo: "E_FAIL_INVALID_POLICY 0x80008005 This error code can be returned on the client if policy cannot be found or the policy is not valid to run or cancel the requested program. NOTE: This error code is currently not sent in status messages The policy for this program does not exist or is invalid. Create a policy." link

Pretpostavljam da ti ovo nije od nikakve koristi no preko google-a nisam uspio naći riješenje za ovaj error.

Branimir2412 pet 2.7.2010 20:40

bok, evo ovako u vezi ovog novog errora link.

No najbolje ti je maknuti taj msn što imaš i skinuti novi s ove stranice link.

Ako budeš i dalje dobivao errore najbolje ti je u google upisati msn error te broj errora koji ti izbaci. Te pokušaj ići po uputama koje ti google izbaci za određeni MSN error.

rambox pet 2.7.2010 20:52
Bepooo kaže...

Hvala ti. Al ja sam skenirao sa regcure i pise kao da imam 132 problema,kaj sa tim programom dalje da napravim. Mislim kaj trebam napravit da msn proradi ?

Taj Regcure program deinstaliraj s kompa jer je smece totalno, a gore u prijasnjem postu mojem ti je jednostavno rjesenje muka s MSN smotanim sacuvaj zivce za nekaj drugo bitnije.Nevinašce

Bepooo pet 2.7.2010 20:54

Bok,evo sad cu ovo isprobat,pa ti javim kako ide. E sad ja imam windows lastxp,a mogu mejnajt teme imam temu koja izgleda ko vista e sad mozda su krivi windowsi zato kaj ne radi msn ili normalan msn nemoze radit gore neznam,jer onaj wlm litle 8.5 mi je radio 2 mjeseca i sve je bilo supp samo nisam mogo koristit video cal i normalan cal i te stvari vece koej normalan ima. E a kad skinem msn koji radi na windowsima vista ni to ne radi. Sad sto ti mislis o tome dal su windowsi krivi i sta bi trebo napravit ????

Hvala ti sto mi pomazes,al fakat zelim popravit vise taj msn. 

Branimir2412 pet 2.7.2010 20:58

A gle može biti do svačega, jer MSN zna štekati i radi najmanje sitnice. Ugl. deinstaliraj stari MSN i stavi novi s linka koji sam ti dao. Pa češ vidjeti, u slučaju problema proguglaš. Jer na taj način većina ljudi popravlja probleme vezane uz računala jer nitko nema odgovor na sva pitanja Osmijeh

dragans pet 2.7.2010 21:16

Ajde da malo doprinesem temi sa mojim iskustvima.

 

1.-a vrsta problema sa MSN-om se javlja zbog lošeg MTU-a. Riješenje zavisi od vrste konekcije koju koristite. Pošto je to obično ADSL modem u njemu treba sa default-ne vrijednosti 1492 postaviti na 1420 i MSN će proraditi. Ovi problemi sa MTU-om su se još manifestovali tako da se sa IE ne može ući na www.msn.com ili na www.microsoft.com dok sa Firefox-om stranice rade.

 

2.-a vrsta problema je zbog lošeg sata na kompu. Desilo mi se to samo jednom i sve sam moguće fix-ove isprobao ali ništa. Na kraju u nekom od help-ova MS-a pronađem da se provjeri sat. A on je bio na 2000. godini. Nakon podešavanja sata logovanje normalno.

 

Ostale vrste problema sa konekcijom su ako je u IE podešen neki proxy koga nema, a MSN koristi te postavke.