Endymon uto 24.12.2013 01:03

Pozz,imam problema na svom laptopu,u vezi ovog programa.Konstantno mi zauzima CPU preko 80%.Citao sam malo po netu,kako da ga maknem ili pauziram ili slicno nesto,ali nista nije pomoglo.Zna mozda netko,kako se rjesiti tog problema?Hvala

Marko :D uto 24.12.2013 14:23

Ukoliko imaš instaliran Microsoft Security Essentials, deinstaliraj ga i postavi si besplatan avast! Free Antivirus.

Ukoliko nemaš, ugasi Windows Defener:

- Klikni Win + R -> Upiši services.msc -> 2x klikni na Windows Defender -> Startup type promijeni u Disabled -> Apply -> Ok -> Restartaj računalo.

 

Imaš li sada istih problema?

Marko :D uto 24.12.2013 22:03

Mala preporuka. SpyBot Search & Destroy je jako loš program. Savjetujem ti da si instaliraš besplatni avast! za antivirus (ako ga instaliraš, javi mi se u PP kako bih ti rekao što trebaš podesiti za bolju detekciju). Uz njega još dodaj Malwarebytes' Anti-Malware koji će služiti za povremeno skeniranje virusa.

 

Pozdrav {#}

Endymon uto 24.12.2013 22:19
Marko :D kaže...

Mala preporuka. SpyBot Search & Destroy je jako loš program. Savjetujem ti da si instaliraš besplatni avast! za antivirus (ako ga instaliraš, javi mi se u PP kako bih ti rekao što trebaš podesiti za bolju detekciju). Uz njega još dodaj Malwarebytes' Anti-Malware koji će služiti za povremeno skeniranje virusa.

 

Pozdrav {#}

Imam Avasta,ali je licenca odavno osla u zaborav i nista mi ne detektira.Tako isto i Malware,u njega sam stvarno imao povjerenja,sve do zadnjeg virusa,onog UPOZORENJE POLICIJA bla bla bla,2 puta mi je spasio sistem,ali kasnije mi ga nije htio detektirat nikako.Sad,da li je to radi toga sto je istekao ili nesto drugo?