Razni softverski problemi

Microsoft Word problem trebam pomoc...

damian123 pon 15.6.2009 18:10

dakle imam problem sa Microsoft Office Word-om: ne mogu nis pisat niti radit na njemu, vidim samo crticu za pisat al ne mogu, gore one stvari za povecat slova uredit... mi stoje u sivom onako kao kad ti pokazije da to ne mozes dirat. i nezam sta da napravim.

BTW ako vam sta znaci Word je 2007 godina...

damian123 pon 15.6.2009 18:19
Private kaže...

Pitanje: da li se radi o trial verziji ili original kupljenoj?Ako je trial tad je gotovo s tvojim radom u Officu osim ako ne kupiš ključ.

 pa cuj neznam ja samo znam da nisam nis downloado nego sam ga dobio uz windows kad su ga instalirali jer sam prije otprilike 3 mj reinstaliro windowse radi virusa. a nove vidowse su instalirali ljudi iz KBC Rijeka jer temo poznajem jednog i njega sam zamolio da instalira opet sve...
a ako je trial onda bas vise nikad necu moc nis radit cak i ako downloadam novi?
Private pon 15.6.2009 18:21

Mislim da ti je to trial verzija i ništa više baš s njom i ne možeš osim instalirati /nadograditi original ili kupit ključ za aktivaciju.Zato ti je sve i sivo jer je deaktiviran.
Pogotovo ako si ga dobio s winsima---to je sigurno trial koji traje tri mjeseca ili nekima šest.Možeš prvo zbrisati taj stari preko RevoUninstalera i zbrisati
registri ključ Office u registriju kompletni .Zatim downloadati opet neki trial office i instalirati ,tri mjeseca ga opet imaš i tako stalno ako ti se ne kupuje novi Office.
U biti ovo na stari office ako ga zadržiš bi bila aktivacija kupljenim ključem.Sve ovo je legalno što sam nabrojio.

damian123 pon 15.6.2009 18:23
Private kaže...

Mislim da ti je to trial verzija i ništa više baš s njom i ne možeš osim instalirati /nadograditi original ili kupit ključ za aktivaciju.Zato ti je sve i sivo jer je deaktiviran.
Pogotovo ako si ga dobio s winsima---to je sigurno trial koji traje tri mjeseca ili nekima šest.

 dakle nista onda jer sar sam ja bio na internetu malo trazio i naso kako se rijesit toga i uspio sam na 5 min i onda je opet isto doslo...
sta i ako downloadam novi opet ce isto bit??
Private pon 15.6.2009 18:26

Pročitaj gore postupak...svaki trag Offica moraš izbrisati a pogotovo iz registrija nakon "obične" deinstalacije! zatim odi na search opciju i tamo upiši office i ako se što pojavi nađi i oopet zbriši!! Restartaj i onda skidaj novi office.

damian123 pon 15.6.2009 18:35
Private kaže...

Pročitaj gore postupak...svaki trag Offica moraš izbrisati a pogotovo iz registrija nakon "obične" deinstalacije! zatim odi na search opciju i tamo upiši office i ako se što pojavi nađi i oopet zbriši!! Restartaj i onda skidaj novi office.

 iso sam tek tak samo da vidim kolko tog pod office imam i imam 79 tih fajlova sto god to vec je i mislim da mi se ne isplati jer neznam dali je sta od tog bitno pa nebi volio nes sjeb*t tako da cu pustit vjerovatno cu kupit taj neki kljuc... a kolko dođe taj kljuc...??
kris_91 pon 15.6.2009 22:30

Jednostavno ga skini sa neta... Nadi negdje, malo surfaj naci ces link.. Ovog deinstaliraj.. I skini si novi, potrudi se samo nac full verziju i to je to.. Ja na tvom mjestu nebih imao volje za deinstalacijom svaka 3 mjeseca.. Al opet, na tebe je stvar, hoces to ili ne... :)

Bellatrix pon 15.6.2009 22:48

Da, kao što su ti već objasnili to je trial verzija offica koji dođe instaliran na računalu uz windowse. Možeš možda čišćenjem registrya te deinstalacijom tog officea produljiti vijek na još 60 dana. Dakle ti ćeš opet imati trial verziju. Sve dok naravno ne kupiš office.

Ovdje možeš legalno skinuti MS Office Professional 2007

 

Prije nego što pođeš na instalaciju ovog oficea preporučujem ti:

  • naravno deinstalacija postojećeg s nekim deinstalerom
  • čišćenje registrya s eusing free registry cleaner ili sličnim programom(regseeker)
  • Uključivanje prikaza skrivenih mapa te brisanje mape MSOCache koja se nalazi na particiji gdje je office instaliran(C:/ ili D:/)
  • provjeri i u mapi Program Files dali ima još tragova od deinstaliranog officea
  • nakon svega tog, instalacija ovog
damian123 uto 16.6.2009 20:58
Bellatrix kaže...

Da, kao što su ti već objasnili to je trial verzija offica koji dođe instaliran na računalu uz windowse. Možeš možda čišćenjem registrya te deinstalacijom tog officea produljiti vijek na još 60 dana. Dakle ti ćeš opet imati trial verziju. Sve dok naravno ne kupiš office.

Ovdje možeš legalno skinuti MS Office Professional 2007

 

Prije nego što pođeš na instalaciju ovog oficea preporučujem ti:

  • naravno deinstalacija postojećeg s nekim deinstalerom
  • čišćenje registrya s eusing free registry cleaner ili sličnim programom(regseeker)
  • Uključivanje prikaza skrivenih mapa te brisanje mape MSOCache koja se nalazi na particiji gdje je office instaliran(C:/ ili D:/)
  • provjeri i u mapi Program Files dali ima još tragova od deinstaliranog officea
  • nakon svega tog, instalacija ovog

ma ja niti ne koristim tako puno taj office tako da mislim da necu nis radit jer ovako i onako sad cu brzo kupit komp i stavit vistu 64-bit i tamo ce bit trial pa cu posudit iz skole office original da ga instaliram i sve ce bit ok... jer sada bi trebo malo vise oko tog radit je neznam ni sta je to regisrty i te stvari...

verahn uto 3.11.2009 18:25
Bellatrix kaže...

Da, kao što su ti već objasnili to je trial verzija offica koji dođe instaliran na računalu uz windowse. Možeš možda čišćenjem registrya te deinstalacijom tog officea produljiti vijek na još 60 dana. Dakle ti ćeš opet imati trial verziju. Sve dok naravno ne kupiš office.

Ovdje možeš legalno skinuti MS Office Professional 2007

 

Prije nego što pođeš na instalaciju ovog oficea preporučujem ti:

  • naravno deinstalacija postojećeg s nekim deinstalerom
  • čišćenje registrya s eusing free registry cleaner ili sličnim programom(regseeker)
  • Uključivanje prikaza skrivenih mapa te brisanje mape MSOCache koja se nalazi na particiji gdje je office instaliran(C:/ ili D:/)
  • provjeri i u mapi Program Files dali ima još tragova od deinstaliranog officea
  • nakon svega tog, instalacija ovog

 A jel taj MS Office Professional trial verzija ili full?Plač

mci uto 3.11.2009 18:43

Pozdrav,

ako ne koristiš puno Office Word,

onda imaš i free software koji će odraditi sve što Ti treba kao i M.O. Word.

Ima ih na pretek, osobno favoriziram Open Office mada ima još dobrih komada software-a.

Ako ništa, makar ga isprobaj, uvijek ga možeš obrisati. Imaš ga i na HR.