UltimateRazor pon 2.3.2009 21:27

Evo pročitajte i pomozite ako znate,

Uglavnom. Imao sam instaliran AVG i sada sam namjeravao instalirat Kaspersky 2009, ali stalno mi prikazuje da moram izbrisati AVG, a izbrisao sam ga i deinstaliral. Također sam izbrisao i sve mape i očistio i defregmentirao registar. Da li možda zna šta bi jos mogao biti problem??

big_guy pon 2.3.2009 21:29
UltimateRazor kaže...

Evo pročitajte i pomozite ako znate,

Uglavnom. Imao sam instaliran AVG i sada sam namjeravao instalirat Kaspersky 2009, ali stalno mi prikazuje da moram izbrisati AVG, a izbrisao sam ga i deinstaliral. Također sam izbrisao i sve mape i očistio i defregmentirao registar. Da li možda zna šta bi jos mogao biti problem??

 Možda ti je ostala neka skrivena mapa.Trebao si uninstall napravit s revo unnistalerom jer on bi uklonio sve!
_CR7_ sub 6.11.2010 15:11
brixy kaže...
_CR7_ kaže...

...hvala al vec sam rijesio problem...:))

Reci kako da drugi znaju ako budu imali sličnih problema

...u mom slucaju ja sam moro obrisat Norton internet security koji mi je bio snimljen s kasperskym znaci imo sam dva antivirusa i kad sam htio stavit novi kaspersky nije mi dao dok ne obrisem norton...{#}

deadman sri 24.11.2010 23:35
joehrv kaže...

instalirao sam KIS 2011 i neće mi ga pokrenut, restaratao sam komp i ništa, uopće ga ne mogu pokrenut.??

  Meni se to događa sa alatima koje instaliram na zaraženom kompu; skeniraj MBAM-om za provjeru. Ako si čist, provjeri da li je u servisima pokrenut KIS-ov driver (Start -> Run -> upiši services.exe i pronađi servise koji su KIS-ovi), a ako nije - ti ga ručno pokreni.