mikovicm sub 27.8.2011 14:25

ovako imam laptop asus eee pc i sve je normalno radilo i kazem frendu da promjeni sifru na laptopu dok sam doruckovao i napisao je on nju ali je neku stisnuo tipku vise puta jer je jako osjetljiva tipkovnica i sad nemogu nikako uci u sistem..

citao sam kao da bi trebalo stisnuti ctrl alt delete i onda administrator napisati i enter ali kad je meni odmah napocetku pisalo administrator za naziv i na njemu je sifra i kako da sad uđem u sistem....windowsi su xp....

hvala

mikovicm sub 27.8.2011 15:10
MilkMan kaže...

restartaj komp, kad ti dodje u menu stisti ctrl+alt+delete i onda napisi administrator i ako nesto pise u sifri pobrisi i stisni enter

jesam nista mi nepise tamo di je sifra

stisnem enter i pise

logon massage

the sistem could not log you on. make sure your name and doman are correct, then type your passwoed again, Letters in passwords must be typed using the correct case

nicknamebeckham32 pon 21.4.2014 10:56

Od osiguravajuce kuce Delta Generali dobio sam komp sa dva korisnika jedan je tehnicki za koji znam sifru, a drugi je tpadmin, za njega ne znam sifru. Kada god pokusam da nesto instaliram pise mi da nemam odredjene privilegije, moze li neko pomoci ?

 

Father_Dougal pon 21.4.2014 11:56
nicknamebeckham32 kaže...

Od osiguravajuce kuce Delta Generali dobio sam komp sa dva korisnika jedan je tehnicki za koji znam sifru, a drugi je tpadmin, za njega ne znam sifru. Kada god pokusam da nesto instaliram pise mi da nemam odredjene privilegije, moze li neko pomoci ?

 

Pitaj ih za šifru.

yaro pon 21.4.2014 12:33

Od Hiren'sBootCD-a 10 ili višeg napraviti boot USB stick te zatim sa njega bootati stroj sa opcijom KON-BOOT i butati bilo kojeg korisnika, a umjesto passworda samo lupiti tipku ENTER i nakon toga promjena pasworda standardnim putem