Razni softverski problemi

Kad uključivam komp pojave se crtice na ekranu

crni pauk sri 7.7.2010 12:36

evo i mene i mog problema, kad uključivam komp onda mi se pojave prvo 3 crtice, onda pun ekran (gore na ekranu kod vrha kao da je jedan red crtca) zelenih crtica, neznam zbog čega mi se to pojavi onda ja malo pritisnem neke tipke na tipkovnici i uključimi se tek onda izbornik di biram kojeg korisnika želim odabrati , u čemu je problem nekužim ,dal je u biosu ili u windowsu.

 

p.s koristim windows 7

 

 

crni pauk sri 7.7.2010 12:58

da,ali gledaj kad ja pokrenem neku igru ili nešt sve radi perfect ( imam ati radeo hd 4770 512GDDR5) sve igre mi rade na very high tako da stim nemam problema, ja sam isto mislio da je grafa al izgleda da nije Belji se

crni pauk sri 7.7.2010 13:11

nisam probo ovi monitor, kod kuče imam samo ovaj 1 , al nevjerujem da nešto s monitor ne valja,  kad ga uključim odn uključim komp i sad ako mi se te crtice pojave a ja ništa ne pritisnem onda mi se sve zamrzne, a kad ja ponovo uključim , i pritisnem neke tipke na tipkovnici komp se uključi normalno samo što mu treba kakvih 4-5 sekunda duže...

crni pauk sri 7.7.2010 20:35

pa kažem vam sustav mi se diže i sveee je normalno igram sve igre i sve je ok samo što mu malo duže treba da se uključi odn trebam pritinskati tipke na tipkovnici kad mi se uključiva kad mi se pojavi ovaj ekran, i onda se komp normalno uključi i sve radi perfect, sve igre rade i dalje na high.... Belji se