Razni softverski problemi

IE8 ne radi dobro poslije update-a

softwaremaniac ned 24.1.2010 20:45

Pozdrav ljudi,evo ovako moj problem je počeo jučer otkad je bio nekakav windows update (nekakav compatibillity view  za IE8 u Windows 7 ako se ne varam) od tad mi se stranice ne prikazuju dobro i to samo neke kao npr.TPB i slične stranice. Wondows 7 imam već 4 mjeseca i radio je besprijekorno do jučer od tog problema imam KIS 2010 ne nalazi nikakve viruse Molim pomoć.

Moja konfa:3 gb RAM,ATI Radeon 4850 toxic 512mb ,Intel core 2 duo 2,33Ghz

seneka ned 24.1.2010 23:01

ne znam,ali činjenica je da manje više svi prelaze na firefox ili neki drugi browser..
osobno koristim firefox..
koristišccleaner za čiščenje diska?
ako ne skini si ga pa pobriši cookies i ostalo..
stavi si samo:mogućnosti>postavke>na sigurno brisanje(sporije)

VBnet pon 25.1.2010 17:58

Zna se tu i tamo zblesirat. Rješenje je:

 

Otiđi na "Internet Options" kroz Control Panel ili direktno iz Internet Explolrera. Zatim klikni na "Advanced" pa na "Reset". Ponovno pokreni Internet Explorer i sve bi trebalo raditi.  

softwaremaniac sub 13.3.2010 15:35

sada mi je kod otvarnja IE užasno spor (probao sam mozillu i operu to se ne događa sve je u sekundi otvoreno) želim nastaviti koristiti IE jer ga koristim od 2004.g i neću ga micat navikao sam na njega nema gamadi na kompu bar ne po MBAM-u i KIS-u (sad se nije ništa update-alo)

Molim za pomoć.

MorciTheCroat sub 13.3.2010 15:54
softwaremaniac kaže...

sada mi je kod otvarnja IE užasno spor (probao sam mozillu i operu to se ne događa sve je u sekundi otvoreno) želim nastaviti koristiti IE jer ga koristim od 2004.g i neću ga micat navikao sam na njega nema gamadi na kompu bar ne po MBAM-u i KIS-u (sad se nije ništa update-alo)

Molim za pomoć.

A kada to IE8 nije bio uzasno spor???

Pored brzog FF-a i jos brzeg Chromea ti jos uvijek koristis staru babu zvanu IE8.

LOL

BTW.  navika je gadna stavr ako se naviknes na njesra.

 

Preporuka za rijesenje mnogih problema:

-instaliraj FF ili jos bolje Chrome

MorciTheCroat sub 13.3.2010 16:14
BlackMoon kaže...

Koliko je meni poznato,nema sporijeg browsera u startu od Firefox-a. Uz to je i najveći gutač memorije...

IE8 brzi od FF-a?

 

Po sintetskim testovima mozda je brzi malo, ali u normalnome radu FF je sigurno brzi,

iako ga ja vise ne koristim, jer mi je bitna brzina i minimalizam pa sam presao na Chrome.

 

Paolo2612 sub 13.3.2010 16:49
MorciTheCroat kaže...
BlackMoon kaže...

Koliko je meni poznato,nema sporijeg browsera u startu od Firefox-a. Uz to je i najveći gutač memorije...

IE8 brzi od FF-a?

 

Po sintetskim testovima mozda je brzi malo, ali u normalnome radu FF je sigurno brzi,

iako ga ja vise ne koristim, jer mi je bitna brzina i minimalizam pa sam presao na Chrome.

 

Tu se ne govori o nikakvim testovima i normalnom radu, nego o pokretanju programa.

FF je brži u normalnom radu od IE8, ali IE8 troši puno manje memorije i brže se pokreće.

 

 

softwaremaniac odi u: Control panel - Programs - programs and Features - View installed updates i deinstaliraj taj update.