MimiXXX pon 13.5.2019 13:55

Ekipa. Imam jedan prilično čudan program. Igram Uncharted Waters Online, MMORPG igru u kojoj osoba smije imati do tri accounta upaljena u isto vrijeme(na istoj IP adresi). Glavni lik i dva alta... Sve je tu službeno dopušteno, ali ja imam jedan sasvim drugi problem. Naime "Guard" od clienta programa dopušta pokretanje samo 2 lika na jednom desktopu, a kako ja imam samo jedno računalo koristim također službeno dopušteni program "Desktops" (https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downloads/desktops), koji jedini od programa radi s ovom igrom i omogućuje pokretanje trećeg lika na Desktopu 2.

E sad se javljaju 2 problema. Prvi problem je što ne mogu igrati u full screenu jer kod prebacivanja(Tabanja) na drugog lika ekran se zacrni na par sekundi i onda se najedvite jade prebaci na drugog lika. Kako je u igri potrebno instanto prebacivanje, morao sam prebaciti na windows mode manje rezolucije koji zauzima oko 9/10 ekrana. Ali ovo spomenuto nije glavni problem. Glavni problem je ukoliko mi netko može pomoći je taj, da u samoj igri na trećem liku koji se nalazi na desktopu 2, često puca veza, tj. izbacuje ga iz igre. Kako je to jako veliki problem dok se igra, pogotovo ako se dogodi u nezgodnom trenutku molio bih za pomoć. Sam program "Desktops" je prilično star program, ali jedini radi s ovom igrom, alternativa nema(isprobao sam mnoge slične alate). Imam WIN 10 Pro, Gforce 970GTX i 8GB RAMa... Dali je moguće da se program "Desktops" ne slaže dobro s Win10(kolege iz igre koji su na drugim tipovima windowsa nemaju spomenutih problema). Imam sve najnovije drivere i naravno Nvidia Gforce Expirience koji sam nadograđuje nove drajvere. Molio bih ako itko ima kakvu soluciju za rješavanje ovoga programa da javi... Osobno imam osjećaj da program desktops kao da ima neku svoju unutarnju memoriju koja negdje skuplja neke podatka, bilo prilikom prebacivanja s lika na lik, bilo prilikom igranja i kad se ta memorija napuni pada konekcija na tom desktopu 2. Ako želite možete i isprobati igru i  client. Link za "desktops" program sam stavio, a link za samu igru je: https://uwo.papayaplay.com/uwo.do

 

Puno preporuka za samu igru, prilično je zanimljiva..

 

Pozdrav...