Somebody sri 6.5.2009 21:14

skidao sam ja neki program za overclockanje proca!

Taj je program luxx preporučio!

 

odjednom mi se pojavi poruka da imam jos malo mjesta na hdd-u! odem ja u my computer i gledam i vidim da imam samo 76 mb slobodno...

kliknem opet i sad imam 68 mb, i tako nekoliko puta i svako mi se malo povećavao i snižavao slobodni prostor!

ugasio sam komp "nasilno" bez onog shut down... sad je stabilan taj slobodni prostor...

 

može li mi itko reći dali je to virus???

Raving Rabbid sri 6.5.2009 21:17
Somebody kaže...

skidao sam ja neki program za overclockanje proca!

Taj je program luxx preporučio!

 

odjednom mi se pojavi poruka da imam jos malo mjesta na hdd-u! odem ja u my computer i gledam i vidim da imam samo 76 mb slobodno...

kliknem opet i sad imam 68 mb, i tako nekoliko puta i svako mi se malo povećavao i snižavao slobodni prostor!

ugasio sam komp "nasilno" bez onog shut down... sad je stabilan taj slobodni prostor...

 

može li mi itko reći dali je to virus???

 imao sam sličan problem. samo što se meni pri pokretanju neke zahtjevnije aplikacije počeo trošiti disk gdje su windowsi instalirani. i dođe mi do 0 slobodnog i onda sve rikne. na kraju (tako je bar rekao čovjek pri kojemu je bio komp) je hdd otišao.
Somebody sri 6.5.2009 21:22
LUXX kaže...

Ja sam preporucio?

 

Koji program?

Odakle si skidao?

Sa proizvođaceve stranice ili neke divlje?

 

Daj link pa cemo vidjet.

Nemogu si zamislit da si pobrao virus sa OC programom

 http://www.bug.hr/forum/topic/overclocking/programi-nadgledanje-sistema-overclock/190.aspx

skinuo sam ovaj program everest...
pripremao sam se za overclock...
LUXX sri 6.5.2009 21:25

Joj kolko dugo se još mora ispitivat......

 

I jesi skinuo sa proizvođaceve stranice ili neku super duper extra ultimate crack verziju?

Ako je ova sa super nazivom onda se nemoj cudit što ti komp luduje.

Somebody sri 6.5.2009 21:26
Bellatrix kaže...

:)

koliki imaš HDD? nije to virus, nego ti je disk uistinu malo pa pun!

 ma ima 40 gb, uskoro komp mjenjam...
zato sam i iso overclock napravit, da izvucem najbolje iz njega dok ne promjenim komp...
Mitch sri 6.5.2009 21:26
LUXX kaže...

Joj kolko dugo se još mora ispitivat......

 

I jesi skinuo sa proizvođaceve stranice ili neku super duper extra ultimate crack verziju?

Ako je ova sa super nazivom onda se nemoj cudit što ti komp luduje.

 Imam je (inačica 5.00)
Radi super i dosta brzo a nisam primjetio nijedan problem
Možda si skidao kod WAREZa
Somebody sri 6.5.2009 21:32
LUXX kaže...

Joj kolko dugo se još mora ispitivat......

 

I jesi skinuo sa proizvođaceve stranice ili neku super duper extra ultimate crack verziju?

Ako je ova sa super nazivom onda se nemoj cudit što ti komp luduje.

 skidao sam s linka koji si ti dao! na onoj temi...

sad mi je slobodan prostor stabilan... evo pokrenut cu sad nod32 pa cu vidit kaj ce bit!
Mitch sri 6.5.2009 21:33
Somebody kaže...
LUXX kaže...

Joj kolko dugo se još mora ispitivat......

 

I jesi skinuo sa proizvođaceve stranice ili neku super duper extra ultimate crack verziju?

Ako je ova sa super nazivom onda se nemoj cudit što ti komp luduje.

 skidao sam s linka koji si ti dao! na onoj temi...

sad mi je slobodan prostor stabilan... evo pokrenut cu sad nod32 pa cu vidit kaj ce bit!
 Ipak je to najsigurnije
Somebody sri 6.5.2009 21:34
Mitch kaže...
Somebody kaže...
LUXX kaže...

Joj kolko dugo se još mora ispitivat......

 

I jesi skinuo sa proizvođaceve stranice ili neku super duper extra ultimate crack verziju?

Ako je ova sa super nazivom onda se nemoj cudit što ti komp luduje.

 skidao sam s linka koji si ti dao! na onoj temi...

sad mi je slobodan prostor stabilan... evo pokrenut cu sad nod32 pa cu vidit kaj ce bit!
 Ipak je to najsigurnije
 iako mozda bas rezultati nece bit tocni jer je nelegalno skinut...
Mitch sri 6.5.2009 21:36



sad mi je slobodan prostor stabilan... evo pokrenut cu sad nod32 pa cu vidit kaj ce bit!
 Ipak je to najsigurnije
 iako mozda bas rezultati nece bit tocni jer je nelegalno skinut...
 Ti si neki pirat nemoj se čudit što ti je komp malo nabrijan

Littlemanbeingerased čet 7.5.2009 15:45

lako moguce da si pobrao virus.

:)

 

iako.. isti slucaj (tj. nekoliko njih) sam imao s Kaspersky antivirusnim programom. kad god je pokrenuo scheduled scan gutao je diskove (u cca 10 minuta 4-5 GB prostora otislo na neke njegove temp fileove.. nema bas previse logike.. ali on je bio uzrok). Tako da moguce je svasta.

Sve sto mogu reci je Uzivaj u trazenju razloga :o

 

Bellatrix pet 8.5.2009 13:08
Smooth Operator kaže...

Evo, sorry, što postam u istoj temi, ali onaj program Magical Jellybean Finder, što ga BUG preporučiva, da li je on virus?! Jer kad sam ga pokrenuo, Avira je počela vikati na njega...

 Nije on virus ne brni! To je lažna uzbuna!  :)
Fowix pet 8.5.2009 13:35
El Maniachi kaže...

taj problem imam ja u visti........zato i jsam na xp-u.....svako malo sve manje i manje slobodnog prostora....a na xp-u sve odlicno radi...org je vista..

 To ti je najvjerojatnije zato sta stalno nesto instaliras i uninstaliras, pa se stvaraju restore pointovi od 1GB... Iskljuci system restore i hybernation i dobit ces oko 10GB prostora na disku.
Bes7 sub 9.5.2009 16:48

Ne bi trebao biti virus, ali moja preporuka je da ne overclockirate nista svoje dok ne vidite na forumima i komentare i misljenja onih koji su to uradili na svojim procesorima (mislim na procu koju ti imas)

Luen satin uto 2.6.2009 02:40

Imam i ja nekav cudni problem..kada premjestam slike ili opcenito otvorim expolorer u bilo kojem smislu iskoci mi nekakav dr watson s postmortem debugger..mozda sam neka slova fulala..i kom se zablokira,ja ga restaram i radi,svako viken cisitm komp sa 3 antivirusna programa i to se uvijek vraca??je li to nekakv virus i kako ga skinuti???pliz pomozite jer mi svtarno ide na zivce..thnx

jurluk uto 2.6.2009 22:00
Luen satin kaže...

Imam i ja nekav cudni problem..kada premjestam slike ili opcenito otvorim expolorer u bilo kojem smislu iskoci mi nekakav dr watson s postmortem debugger..mozda sam neka slova fulala..i kom se zablokira,ja ga restaram i radi,svako viken cisitm komp sa 3 antivirusna programa i to se uvijek vraca??je li to nekakv virus i kako ga skinuti???pliz pomozite jer mi svtarno ide na zivce..thnx

 kao prvo makni sva tri virusa (ukoliko jedan od njih nije avira) pa onda instaliraj aviru. jer se ne smije imat više od 1 antivirusa, i još ako imaju uključenu rezidentnu zaštitu, pa se mogu međusobno klati
Batista sri 3.6.2009 13:09

Imam ja slicni problem i sumnjam na virus (vise neznam na sto bi sumnjao). Na Visti Ultimate 32bit koristim wireless adsl. Spajam se preko D-Linkovog G122 adaptera. Sada je sve ok sa njim,ali nakon nekog vremena mu nekaj puhne i onda posizi. Naime vidim (u control panelu->network connections->manage network) da se adapter sam od sebe malo enablira pa malo disablira i to u intervalu 2 sekunde kada krene. Nikako ga ne mogu zaustavit osim resetiranja racunala ili promjenom usb porta. Vec sam kupio novi adapter jer je sa starim bilo istih problema i reinstalirao sam OS, sprobao na svim USB portovima i ista prica sa tim adapterom,a stickovi (flash  usb) rade besprijekorno. Kod drugih racunala taj adapter radi najnormalnije.

daseparo sri 3.6.2009 13:22
Batista kaže...

Imam ja slicni problem i sumnjam na virus (vise neznam na sto bi sumnjao). Na Visti Ultimate 32bit koristim wireless adsl. Spajam se preko D-Linkovog G122 adaptera. Sada je sve ok sa njim,ali nakon nekog vremena mu nekaj puhne i onda posizi. Naime vidim (u control panelu->network connections->manage network) da se adapter sam od sebe malo enablira pa malo disablira i to u intervalu 2 sekunde kada krene. Nikako ga ne mogu zaustavit osim resetiranja racunala ili promjenom usb porta. Vec sam kupio novi adapter jer je sa starim bilo istih problema i reinstalirao sam OS, sprobao na svim USB portovima i ista prica sa tim adapterom,a stickovi (flash  usb) rade besprijekorno. Kod drugih racunala taj adapter radi najnormalnije.

 Pokušaj kod instaliranja drivera (sad prvo napravi unistall) za usb dongle iskljucit D-linkov software i koristit samo windows zero configuration (to te pita pri kraju instalacije drivera)