Razni softverski problemi

Baaupdatev.exe proces jede resurse

311008 sri 9.2.2011 14:20

Ovako prije dan, sam pokrenuo neku igricu i otkrio da mi komp stopa haos.Prvo sta sam pomislio je virus, ali otvorio sam procese i otkrio da mi bitlokerov (windows program za enkripciju) uzima 80% proca.Otvorio sam bittloker i nije ukljucen a i ne moze biti jer zahtijeva neki dodatak koji treba biti prikljucen na maticnu.E sada, pokusao sam to rijesit sa startup diseble ali nemogu tj ne prijavljuje mi da se taj proces pokrece sa podizanjem.Tako da mi pomalo ide na zivce gasenje manuelno procesa jel zna netko kako to rijesit?

Tomislav95 sri 9.2.2011 16:55
311008 kaže...

je je upodejtani su do kraja, a je zgasim servis, al samo manuelno:S jel moze kako da se rijesi da ga ne gasim manuelno non stop?:S

U run upiši services, nađeš proces i staviš da je disejblan na startup-u

seneka pet 11.3.2011 23:04
311008 kaže...

Probao -nema ga tamo :( ima jos ko kakvu ideju?

jedan alat hijackthis i jedan program system monitorning winpatrol
korisni i možeš ih trajno ostaviti na računalu,s tim da je prvi dijagnostički plus još neke opcije:
do a system scan and save a log file,nađeš ,čekiraš i fix checked

a drugi (winpatrol) nadgleda sistem a ima i mogućnost pregleda startup lokacija,i skrivenih :
startup programs - kvačica na display secret startup locations

vjerujem da ćeš u njima moći onemogućiti taj proces,evo to mi pada na pamet

softwaremaniac pet 11.3.2011 23:21
311008 kaže...

Ovako prije dan, sam pokrenuo neku igricu i otkrio da mi komp stopa haos.Prvo sta sam pomislio je virus, ali otvorio sam procese i otkrio da mi bitlokerov (windows program za enkripciju) uzima 80% proca.Otvorio sam bittloker i nije ukljucen a i ne moze biti jer zahtijeva neki dodatak koji treba biti prikljucen na maticnu.E sada, pokusao sam to rijesit sa startup diseble ali nemogu tj ne prijavljuje mi da se taj proces pokrece sa podizanjem.Tako da mi pomalo ide na zivce gasenje manuelno procesa jel zna netko kako to rijesit?

Je li riječ o igri Batman:Arkham Asylum?

311008 uto 15.3.2011 01:26
softwaremaniac kaže...
311008 kaže...

Ovako prije dan, sam pokrenuo neku igricu i otkrio da mi komp stopa haos.Prvo sta sam pomislio je virus, ali otvorio sam procese i otkrio da mi bitlokerov (windows program za enkripciju) uzima 80% proca.Otvorio sam bittloker i nije ukljucen a i ne moze biti jer zahtijeva neki dodatak koji treba biti prikljucen na maticnu.E sada, pokusao sam to rijesit sa startup diseble ali nemogu tj ne prijavljuje mi da se taj proces pokrece sa podizanjem.Tako da mi pomalo ide na zivce gasenje manuelno procesa jel zna netko kako to rijesit?

Je li riječ o igri Batman:Arkham Asylum?

Ma ne, samo od sebe mi se to upalilo.Istina kad sam otvarao masinu pronasao sam neki TP..tako nesto kao neki pin na maticnoj koji se koristi za tu enkripciju(pametniji mozgovi znaju o cemu je rijec valjda) Samo bi volio da taj proces ugasim pa kako bilo :)Probat cu ovo sto je kolega navego gore pa javim.