Razni softverski problemi

Avg 2011 internet security problem

alexspalato ned 6.2.2011 21:38
blackchoco kaže...

A šta fali AVG-u?...

Moji prijatelji(informatički lumeni)kažu da je AVG teško smeće.Instaliraj MSE.A ako nećeš MSE probaj ovu kombinaciju:CIS(bez antivirusa),Avira antivirus i malwarebytes free

roki ned 5.6.2011 12:44

imao sam AVG instaliran i odlučio ga maknuti,sad ga nakon nekog kraćeg vremena želim vratiti nazad  i javlja mi da je već instalirana novija verzija i da je gerška

verzija koja je bila  je ista tj. najnovija

seneka ned 5.6.2011 12:46
roki kaže...

imao sam AVG instaliran i odlučio ga maknuti,sad ga nakon nekog kraćeg vremena želim vratiti nazad  i javlja mi da je već instalirana novija verzija i da je gerška

verzija koja je bila  je ista tj. najnovija

kako i u čemu si ga deinstalirao?
edit: no to sad nije ni toliko bitno,imaš njegove file-ove i stavke u registru,ovaj remover (na toj str.) sam našao na netu,iako nisam pristalica takvih alata,možeš pokušati
sve antiviruse,firewalle i sl deinstaliram u revo unistalleru,s tim da se prethodno pogase sve komponente istih

seneka ned 5.6.2011 13:21
roki kaže...

sa Revom sam ga i ja maknuo

i nigdje nema vidljivi trag kao folder ili proces jedino ako je nešto u registryu ostalo

ali sam i registry sa CC-om počistio

mora bit neki helper ili nešto slično,to sam rješavao u winpatrolu pod dispalay secret statup locations (startup programs)

softwaremaniac ned 5.6.2011 17:21
roki kaže...

znači li to da je  Avast free solidna zaštita

 

Da,ja ga koristim jako dugo i veoma sam zadovoljan,stavi si samo još MBAM za povremeno skeniranje i CCleaner uklananje temp fajli i sličnog+malo pameti dok surfaš i to je to.