Razni softverski problemi

Alcohol se neće instalirat na Win 7 x64

jurluk sub 23.10.2010 00:07

ne znam šta da radim, ludim već. skinuo sam dosta raznih verzija, i sa službenih stranica i preko p2p-a, i ni jedna se neće instalirat

 

probao sam i alcohol 52 i događa se isti problem

 

jednostavno u jednom dijelu instalacije izbaci grešku i tu se sruši instalacija

 

probao sam i u compatibility modu i kao administrator i ništa ne pomaže

jurluk sub 23.10.2010 15:34
Bass kaže...

oce oce, mora! meni sve radi uredno na mojoj sedmici. mozda imas stariju sedmicu jer meni na starijoj verziji (72xx i nize) takoder alcohol nije htio raditi.

ma imam zadnju verziju sedmice, ova koja je u prodaji. nije nikakva beta ni i išta slično

 

Dmilasin kaže...

Nađi negdje na "stranicama" pod imenom  Alcohol 120 7 i meni radi uredno na Win7 64bit.

i skino sam sa službenih stranica i neće. i piše još All Windows operating systems Inc. Vista and Windows 7 

jurluk sub 23.10.2010 18:03

nemam ni zone alarm ni f-secure.

 

probao sam i tako da isključim cis, ali ni to ne pomaže

 

sad ne mogu naći gdje sam to pronašao, ali na jednom forumu sam vidio da je neki lik imao problem kao i ja. i da je instalirao alcohol tek kad je deinstalirao comodo, i onda je nakon instalacije alcohola, ponovo instalirao comodo. nekak mi se to rješenje ne sviđa, al dobro, vidit ću

ihush sub 23.10.2010 21:08
torrente kaže...

ljudi moji uvijek ista stvar.

demoni i alkoholi.

nema veze sto si se navilao na krivu stvar, sada se navikni na pravu stvar.

mountaj sa power iso.

 - ili Magic(ISO)Disc (Disc je free), radi istu stvar. Veća razlika je u ikoni, gold ili silver.

Magic Disc je dovoljan za većinu stvari, kao i konvertiranje-ripanje.

jurluk sub 23.10.2010 21:18
fighterZu kaže...

jesi probo instalirat u safe modu

ako i to ne radi

1. uninstaliraj ga

2. zatim instaliraj sptd drivere(64-bitne)

3. pa ponovo instaliraj alcohol

(tocno tim redom)

ovo ne pomaže

 

ihush kaže...
torrente kaže...

ljudi moji uvijek ista stvar.

demoni i alkoholi.

nema veze sto si se navilao na krivu stvar, sada se navikni na pravu stvar.

mountaj sa power iso.

 - ili Magic(ISO)Disc (Disc je free), radi istu stvar. Veća razlika je u ikoni, gold ili silver.

Magic Disc je dovoljan za većinu stvari, kao i konvertiranje-ripanje.

eh, eh, nije to to

ali kad ste već predložili to, probao sam sa ultra iso, jer inače njega koristim za uređivanje iso slika, i ne znam zašto sad niti s njime ne mogu napraviti virtualne medije. a nekad davno sam mogao

jurluk sub 23.10.2010 21:42

evo problem je djelomično riješen. nisam osposobio alcohol, nego sam ponovo instalirao ultraiso, pa sam se sjetio da sam zadnji put kod instalacije namjestio da mi ne instalira emulator. sad je instaliran, ali opet to nije to. jer ne radi autorun i fali mi još par sitnica

ihush sub 23.10.2010 21:51
jurluk kaže...

...sad je instaliran, ali opet to nije to. jer ne radi autorun i fali mi još par sitnica

 kao što mr.Gulaš (torrente) kaže...

 

btw, kad dođe do nekog problema, obično sys pukne (i u safe) kod loadanja SPTDa, proizvođači softwarea znaju čemu služe...

 

Matozan sri 27.10.2010 10:57

I ja sam imao isti problem, ali sad da me ubiješ više ne znam kako sam to riješio. Mršti se

 

Mislim čak da sam morao deinstalirati Comodo FW, očistiti registry, sptd iz %/system32/drivers, pa tek onda instalirati Alcohol.

Iako si možda prijavljen kao Admin, exe pokreni "desni miš - run as...", možda čak WIN u safe modu.

jurluk čet 28.10.2010 11:00
Makoto kaže...

Imam isti problem probao sve to osim deistalacije Comoda,  znaci ni to ti radilo , nema riješenja :( ?

ma nisam to ni probao. mislim da bi to riješilo problem, al mi se ne da deinstalirat comodo pa ponovo instalirat Nevinasce

 

Matozan kaže...

I ja sam imao isti problem, ali sad da me ubiješ više ne znam kako sam to riješio. Mršti se

 

Mislim čak da sam morao deinstalirati Comodo FW, očistiti registry, sptd iz %/system32/drivers, pa tek onda instalirati Alcohol.

Iako si možda prijavljen kao Admin, exe pokreni "desni miš - run as...", možda čak WIN u safe modu.

mislim i ja da je to to, samo mislim da se ne može iz safe moda jer sam ja već probo. jer kad ga pokrenem u safe modu, win se tijekom instalacije restarta i onda digne win u ne-safe modu, normalni, al se onda instalacija ne nastavi

 

Sale_ds kaže...

Potpuno besplatan i radi savrseno, barem meni!

mah, alcohol je alcohol Cool

Matozan čet 28.10.2010 11:10

 

Matozan kaže...

I ja sam imao isti problem, ali sad da me ubiješ više ne znam kako sam to riješio. Mršti se

 

Mislim čak da sam morao deinstalirati Comodo FW, očistiti registry, sptd iz %/system32/drivers, pa tek onda instalirati Alcohol.

Iako si možda prijavljen kao Admin, exe pokreni "desni miš - run as...", možda čak WIN u safe modu.

mislim i ja da je to to, samo mislim da se ne može iz safe moda jer sam ja već probo. jer kad ga pokrenem u safe modu, win se tijekom instalacije restarta i onda digne win u ne-safe modu, normalni, al se onda instalacija ne nastavi

 

Mislim da ti nakon restarta i ne treba biti u safe modu, jer je kod restarta trebao instalirati stpd.sys i pokrenuti service, a onda samo pokreneš instalaciju "Run as..."

i trebalo bi ti onda instalirati Acohol.

 

Sljedeći ću put, ako me ovaj problem opet zadesi (nadam se da neće), negdje zapisati kako sam riješio ovaj problem

ili u najmanju ruku staviti post sa rješenjem problema na ovaj forum.

dado2202 čet 28.10.2010 11:26

Imao isto problem (deamon i alcohol istu grešku javljaju). Gledao malo po forumu od deamon-a i tamo piše da nisu našli rješenje za taj problem (isto kao i kod alcohol-a, da se onemoguće antivirusni programi, ali nije sigurno), prešao na CloneDrive i bolji je od bilo kojeg deamon/alcohol rješenja. Ne instalira nikakav dodatni shit, jednostavan za uporabu (kao i ova dvojica) i lagan na memoriji. Za sada moj numero uno...