Krešo_Š pet 21.12.2012 20:13

Pozdrav,prilikom pokretanja neke pjesme na youtubu,ma bilo čega,dolazi do iritirajuće pojave,video se normalno do kraja učita,ali pjesma usporava,glas se uspori,rastegne,zvučnici nešto pucaju,kao da pjesma ide u slow motionu,ne mogu si ništa u youtubu pustiti.Prvo sam mislio da je problem u zvučnicima ali kad pustim radio preko streama sve radi odlično.Prije mi se to nije događalo.Neki savjet?

lukabo pet 21.12.2012 21:31

Najnoviji je mislim update 11 activeX.

Chrome auto nadograđuja,ali ja sam imao u start postavkama na " diseble update for afp",pa sam poslije sam morao nadograditi,možda je tako i kod tebe,pošto imaš 9ku

Krešo_Š pet 21.12.2012 21:44
lukabo kaže...

Najnoviji je mislim update 11 activeX.

Chrome auto nadograđuja,ali ja sam imao u start postavkama na " diseble update for afp",pa sam poslije sam morao nadograditi,možda je tako i kod tebe,pošto imaš 9ku

Hm,kako da dođem do tih postavki?

PR0MATRAC pet 21.12.2012 21:59
Krešo_Š kaže...

Pozdrav,prilikom pokretanja neke pjesme na youtubu,ma bilo čega,dolazi do iritirajuće pojave,video se normalno do kraja učita,ali pjesma usporava,glas se uspori,rastegne,zvučnici nešto pucaju,kao da pjesma ide u slow motionu,ne mogu si ništa u youtubu pustiti.Prvo sam mislio da je problem u zvučnicima ali kad pustim radio preko streama sve radi odlično.Prije mi se to nije događalo.Neki savjet?

koje su ti spcecifikacije kompa - probaj to vrtit uz task mamager i gledaj potrosnju rama i aktivnost procesora

Krešo_Š pet 21.12.2012 22:08
PR0MATRAC kaže...
Krešo_Š kaže...

Pozdrav,prilikom pokretanja neke pjesme na youtubu,ma bilo čega,dolazi do iritirajuće pojave,video se normalno do kraja učita,ali pjesma usporava,glas se uspori,rastegne,zvučnici nešto pucaju,kao da pjesma ide u slow motionu,ne mogu si ništa u youtubu pustiti.Prvo sam mislio da je problem u zvučnicima ali kad pustim radio preko streama sve radi odlično.Prije mi se to nije događalo.Neki savjet?

koje su ti spcecifikacije kompa - probaj to vrtit uz task mamager i gledaj potrosnju rama i aktivnost procesora

Ako misliš na CPU Usage,to mi se vrti na oko 50%,a PF Usage na oko 900 MB.

Krešo_Š sub 29.12.2012 00:35
lukabo kaže...

http://get.adobe.com/flashplayer/?fpchrome

 

Ako imaš drugi os,odaberi svoj.Instal,ako več imaš tu verziju,chrome če te izvjestiti,da je verzija več instal.

Zahvaljujem na ovome,nisam imao instalirano.Instalirao sam i dobro je,ali se još uvijek čuje kako zvučnici pucketaju,čim više pojačavam bolje pucketa.Očito nije problem u zvučnicima,novi su a i kad slušam radio preko streama mi se to ne javlja.

polloo pet 31.5.2013 17:22

Hoće li meni netko pomoći, imam problem s pokretanjem you tube videa a nisam našla ni na jednoj temi odgovor(pomoć) za moje pitanje.. Dakle meni se neće uopće da pokrene video, samo mi je crno kad se treba pokrenuti, a tako i svi ostali videi, na facebooku itd.. Brisala sam cookies, deinstalirala Mozillu, ponovo instalirala ali ništa ne pomaže...može pomoć?

Coder256 pet 31.5.2013 17:58
polloo kaže...

Hoće li meni netko pomoći, imam problem s pokretanjem you tube videa a nisam našla ni na jednoj temi odgovor(pomoć) za moje pitanje.. Dakle meni se neće uopće da pokrene video, samo mi je crno kad se treba pokrenuti, a tako i svi ostali videi, na facebooku itd.. Brisala sam cookies, deinstalirala Mozillu, ponovo instalirala ali ništa ne pomaže...može pomoć?

Je li imaš instalirani Flash Player?

polloo pet 31.5.2013 18:23

da, ponovo sam instalirala i opet nece, kad uključim video piše da trebam instalirati najnoviju verziju Flash Playera, i onda preuzmem i opet nece.... pregledavala sam priključke koji su mi uključeni- Adobe Acrobat , shockwave for director ,  i onda mi je odjednom proradio you tube, najprije se prikaže-ovaj priključak nije onemogućen-upravljanje priključcima, i onda radi, ali kad sam na facebooku i idem pogledati video s you tubea neće i piše da instaliram Flash Player..a jedan shockwave flash mi je onemogućen(isključen) i kad njega uključim također neće.. i sad mi opet ni na you tubeu neće da radi..

Coder256 sub 1.6.2013 15:43
polloo kaže...

pa ide preko google croma, trenutno ga koristim, ali mi se ne sviđa baš bolja i je mozilla a tamo ne radi {#}

I meni se sad to počelo pojavljivat, ali samo na nekim videima. Meni kad uđem u neki video onda mi sve bude normalno, kao i uvijek, samo umjesto videa bude crno. I ja samo refresham stranicu ili premotam video naprijed i onda mi se pokrene. Također koristim mozillu firefox.

polloo sub 1.6.2013 16:54

a meni se sada uopće neće da instalira, tj. da uđe u priključke ponovo flash player, jer sam mozillu ponovo instalirala, i više mi nema u priključcima flash playera i kad ga skinem i instaliram i dalje ga nema u priključcima i kad video otvaram piše da trebam intalirat flash player.

polloo ned 2.6.2013 02:12
dombaaaa kaže...

jel pod adobe flash mislis na shockwave flash ja nekoristim mozilu pa neznam al vidim da kad onemogucim shockwave flash onda imam isti takav problem

 

omogućen mi je shocwave flash i opet ne radi, treba ovaj adobe flash player još imati {#}

Coder256 ned 2.6.2013 13:19
polloo kaže...
dombaaaa kaže...

jel pod adobe flash mislis na shockwave flash ja nekoristim mozilu pa neznam al vidim da kad onemogucim shockwave flash onda imam isti takav problem

 

omogućen mi je shocwave flash i opet ne radi, treba ovaj adobe flash player još imati {#}

Ne treba imati flash player u pluginsima.

Ja ga nemam, pa mi opet se otvaraju youtube videi..

MujagaWudakhi uto 11.6.2013 01:56

ljudi imam problem sa youtubeom...

 

naime nakon cca 20min gledanja nekog sadrzaja u full screenu ...izadje mi van iz ful screen modea.. i to je bi bio bed da mo nije spojeno sa tv-om pa da se ne moram ustajati i onda stiskati full screen opet... koristim chrome ..zadnju verziju... ima li netko ideju sto bi mogo biti??