zeljkozex pon 8.8.2011 22:24

Ovako prije neki dan cs mi je poceo da steka svaki 1min i manje na 3,4sekunde se zamrzne slika nisam probavao druge igrice al mislim d ai one stekaju.evo konfa krsa:win last xp sp3,AMD Sempron(tm) Procesor LE-1250 2,21GHz 1GB Rama,Nvidia GE Force 7600GT...inace komp je brz kad otvaram nesto u pola sekunde otvara foldere i to.Temperatura Graficke je 67C stepeni.da li je normalna ta temperetura?instalirao sma najnovije drajvere prije oko 2sata i o5 isto...preskeniro sam anti-malvare a avirom prekseniram citav komp i na 49% mi zibaci neku grasku i nmg nastavit moram prekinut skenirnaje cistio sam ccleanerom smece,regystry i sa onim disc sleanups ot doje uz windows sma cistio,sa glary unttitles sam cistio disk,regystre,shortcut sa tune up sam sve uradio sto je moguce i sa jos jednim preogramm sma cistio regystre i nista nepomaze sve sma to radio iz safe moda...imam 3 vrste cs i na svim steka,reinstaliro sma jedne cs i o5..evo task manager-- http://imageshack.us/photo/my-images/36/gtththth.png/

->http://imageshack.us/photo/my-images/546/unledjujuju.png/

PomAGajTE.{#}

zeljkozex pon 8.8.2011 23:02

viidm da se puno grije komp u sobi gde igram bude vruce a vmao udrugim prosotijama je hladnije nzm jel do kompa ili do sobe ahahahhaaha xD kad smana komp radi ventilator jer kao neradi znojim se u sobi ko da sam na treningu

Dinko7 pon 8.8.2011 23:08

A jes probo obrisat sve cs-ove pa onda preskenirat komp antivirusom pa ccleaner i ostalo i onda kad sve to napravis ugasit komp i ne palit ga par dana(da se malo ohladi)pa onda opet instalirat cs. Metoda zvuci cudno al i komp se treba nekad odmorit :)

zeljkozex pon 8.8.2011 23:23

Izgleda da se popravilo skino sam neki antispyware program preskeniro uso na cs na delije sever 20:0skor 3,runde i nista nije se ono zamrzavanj pojavljivalo al mi je jendom fps opdao na 60 na jendo 3,4sekunde i posle je 100 ako neko zna nesto za fps nek postavi iskljucen je vertycal  sync...i cfg mi se poravio bolje puca odma 20:0 skor :)

zeljkozex pon 8.8.2011 23:34

skeniram ja sa nod32,avirom,avast komp prvo jedan antvirus instaliram pa skeniram pa posle 15 dana izbrisem ovaj drugi instaliram i tako i treci i posle  jedan mesec opet to radim i nema problema jer nemoze jedan antivirus naci sve viruse a avira je najbolja pa nod a avast nicemu nesluzi al ja ga za svaki slucja instaliram prije sam ga imo godinu dana nije nijedan virus naso a komp kocio posle kad sma skino aviru 40 visrusa i sa nod 32 virusa naso...hvala svima sto ste pokusali pomoci mozda i nije zbog ovog programa  mozd je nako se popravilo :)znaci ako ocete dakomp radi savseno trazite po google kako ubrzati kompidite redom po temama i sve to uradite akoenmate skinite ccleaner sanjim brisite smece sa diska regystre.glary unntitles isto disk smece brise,shortcut i regystre,tune up ima puno u sebi porgrama regysty cleaner,regystry defrager,defrager disk doctor za HDD ima ih jos puno...defregmentaciju diksa svkao ejndo 15 dana...cleaner upotrebljavam svaku vece kad gasim komp....i to je to :)))))evo sa ovim programom sma malopre pobriso sypywareSUPERAntiSpyware Professional i danas sam sa malvarebytom.

Kristyans uto 9.8.2011 10:20
Somniume kaže...

Ovaj vodi svoj monolog. Kompjuter ti je star, zato ti sve šteka. Ili kupi novi ili se pomiri s time da nećeš moći igrati igre više.

Čovjek je rekao da mu je najednom počelo štekati, ne može računalo ostariti za neku namjenu preko noći.

 

Ako je bilo dobro za to što koristi čemu mijenjati, najlakše je svaki problem rješavati mjenjanjem računala.

 

Somniume uto 9.8.2011 10:24

AMD Sempron(tm) Procesor LE-1250 2,21GHz 1GB Rama,Nvidia GE Force 7600GT


Oprosti, ali ovo je zastarjelo, znam da nemaju svi novce za kupiti novi kompjuter, zato neka poćne skupljati sada.

Ali sigurno mu ne pomaže ni ovaj rocket dock i ostale stvari, neka ponovo instalira windowse i CS bi mu trebao raditi normalno.

zeljkozex uto 9.8.2011 10:28

Ma imam pare al mi nisu dali da kupim zato sto salbo u skoli ucim i puno na komp bude al evo kupise mi za 3 mejseca koji god hocu imma ja svoje 2000km i dace mi onjos jendo 1000km i kupicu neki dobar samoz a gta4 da  moze

Looka uto 9.8.2011 10:34
zeljkozex kaže...

Ma imam pare al mi nisu dali da kupim zato sto salbo u skoli ucim i puno na komp bude al evo kupise mi za 3 mejseca koji god hocu imma ja svoje 2000km i dace mi onjos jendo 1000km i kupicu neki dobar samoz a gta4 da  moze

Kupit ćeš PC samo za GTA IV?

 

Bravo.

$rky uto 9.8.2011 11:33
Looka kaže...
zeljkozex kaže...

Ma imam pare al mi nisu dali da kupim zato sto salbo u skoli ucim i puno na komp bude al evo kupise mi za 3 mejseca koji god hocu imma ja svoje 2000km i dace mi onjos jendo 1000km i kupicu neki dobar samoz a gta4 da  moze

Kupit ćeš PC samo za GTA IV?

 

Bravo.

Najači gif ikada...

Kristyans uto 9.8.2011 12:22
GimmieCorsair kaže...

 

O moj boze pa drajveri su ti ko ulje. Svakih par mjeseci ih moras mjenjat. Ince ti "zapece" pa nemozes iskljucit glazbu koju si zadnju slusao!

Zašto mi morao mijenjati drajvere na sistemu koji uredno radi? I to svakih nekoliko mjeseci?

 

Moja instalacija Win7 je gore nekih 19 mjeseci, samo kupim updateova, XP na kojem ovo pišem je gore preko dvije godine, XP na poslu je isti već skoro

4 godine bez ikakvih intervencija itd.

 

Antivirus, malo zdrave pameti kada se mota po internetu i to je to.

 

 

 

GimmieCorsair uto 9.8.2011 12:26
Kristyans kaže...
GimmieCorsair kaže...

 

O moj boze pa drajveri su ti ko ulje. Svakih par mjeseci ih moras mjenjat. Ince ti "zapece" pa nemozes iskljucit glazbu koju si zadnju slusao!

Zašto mi morao mijenjati drajvere na sistemu koji uredno radi? I to svakih nekoliko mjeseci?

 

Moja instalacija Win7 je gore nekih 19 mjeseci, samo kupim updateova, XP na kojem ovo pišem je gore preko dvije godine, XP na poslu je isti već skoro

4 godine bez ikakvih intervencija itd.

 

Antivirus, malo zdrave pameti kada se mota po internetu i to je to.

 

 

 

Ocito imamo slabu percepciju sarkazma...

Kristyans uto 9.8.2011 14:07
GimmieCorsair kaže...
Kristyans kaže...
GimmieCorsair kaže...

 

Ocito imamo slabu percepciju sarkazma...

Moja isprike što nije isti prepoznat, letimično sam preletio preko odgovora...

 

Većina odgovora na forumu se temelji na formatiranju diskova, reinstalacijama Windowsa, kupovinama novih računala i slično pa sam brzinski zaključio da je i ovdje taj slučaj.