Razni hardverski problemi

Stalno mi se mijenja slika na desktopu

Selkoo čet 5.2.2015 18:11

Eh ovako. Sve je bilo normalno dok nisam isao Start-All Programs-Windows Update. od kako sam to uradio nakon nekoliko vremena slika mi na desktopu bude crna ja postavim drugu ali opet nakon nekoliko vremena opet postane crna. I na desnoj stranji u doljnjem cosku mi pise This copy of Windows is not genuite. To mi jos nikad nije pisalo do sada. Sta da radim ? Pls pomoc.

win4crazzy čet 5.2.2015 18:34
Selkoo kaže...

Ali zasto se to prije nije desavalo niti je ovo pisalo u cosku ?

 sam sebi si odgovorio na to pitanje u prvom postu, zbog windows updejta koji je prepozno fejk windowse
samo uradi ono gore sa linka i u 5 minuta ce sve opet normalno biti

Selkoo pet 6.2.2015 14:10
win4crazzy kaže...
Selkoo kaže...

Eh ovako. Sve je bilo normalno dok nisam isao Start-All Programs-Windows Update. od kako sam to uradio nakon nekoliko vremena slika mi na desktopu bude crna ja postavim drugu ali opet nakon nekoliko vremena opet postane crna. I na desnoj stranji u doljnjem cosku mi pise This copy of Windows is not genuite. To mi jos nikad nije pisalo do sada. Sta da radim ? Pls pomoc.

 to je zbog piratskih windowsa

ovo bi trebalo riješiti problem

  Download sam to sto si rekao ali nece nesta da mi udze. Ja idem double click ali nista. Sta da radim sd

Selkoo sub 7.2.2015 09:38
ihush kaže...
Selkoo kaže...
. Ja idem double click ali nista. Sta da radim sd

- 99% antivirus prepoznaje trojanca.. i blokira. Da bi pokrenuo moraš kao administrator itd.

  Ugasio A-virus poreknuo kao administrator ali nece da udze. Stacu sada

ivan dragi sub 7.2.2015 10:02
Selkoo kaže...

 Ugasio A-virus poreknuo kao administrator ali nece da udze. Stacu sada

Kupit licencu za windowse.

 

Ako si student, u IT službi svog fakulteta ili škole možeš zatražiti besplatnu - studentsku licencu za windowse i office(?).

Selkoo pon 9.2.2015 14:03
ivan dragi kaže...
Selkoo kaže...

 Ugasio A-virus poreknuo kao administrator ali nece da udze. Stacu sada

Kupit licencu za windowse.

 

Ako si student, u IT službi svog fakulteta ili škole možeš zatražiti besplatnu - studentsku licencu za windowse i office(?).

 ne, nisam student. Zelio sam samo da vidim dali mi ko moze oko ovga pomoci da vratim kako je bilo da netrosim novac dzaba.