dodo14 pon 2.10.2017 20:09

Danas sam kupio kontroler za PC Speedlink Strike NX. 

Pratio sam upute kako piše. Napunio se, instalirao sam driver, uključio USB i kad idem stisnuti Mode da povežem USB i kontroler, kontroler se ne može povezati. U printers and devices mi prikaže xbox controller ali ne radi. Zna netko u čemu je problem i kako riješiti? Probao sam i na laptopu i ni tamo mi ne radi.

pqweasdyxc pon 2.10.2017 20:26

Imam ga i ja, šrotex kontroler. Probaj ukloniti uređaj i onda ga opet uštekaj i pričekaj da se instalira, meni je to bilo pomoglo.

 

Iako nije bit teme moram napisati zašto ovaj kontroler NE kupiti:

1. nakon 2 mjeseca korištenja gljivice počinju "raditi" same od sebe, desna gljiva se često zbugira pa kamera u igri ide uvijek malo prema lijevo

2. tipke ponekad ne reagiraju na prvi stisak

3. trigeri ponekad ne registriraju pritisak

4. trigeri su skoro kao digitalne tipke, "hod prepoznavanja" je vrlo ograničen i još k tome cvile na stisak

5. kontroler ponekad ne reagira pa se mora isključiti i opet uključiti

6. gljive mi se čine neprecizne

 

Prije sam imao DS4 koji je svijetlosnim godinama ispred ovog.

Inače kontroler koristim za SVE igre osim FPS shootera.

 

Lukina uto 9.7.2019 21:16
dodo14 kaže...

Danas sam kupio kontroler za PC Speedlink Strike NX. 

Pratio sam upute kako piše. Napunio se, instalirao sam driver, uključio USB i kad idem stisnuti Mode da povežem USB i kontroler, kontroler se ne može povezati. U printers and devices mi prikaže xbox controller ali ne radi. Zna netko u čemu je problem i kako riješiti? Probao sam i na laptopu i ni tamo mi ne radi.

 takva isti problem imam i ja

 

 

dudu9 pon 21.2.2022 13:06
dodo14 kaže...

Danas sam kupio kontroler za PC Speedlink Strike NX. 

Pratio sam upute kako piše. Napunio se, instalirao sam driver, uključio USB i kad idem stisnuti Mode da povežem USB i kontroler, kontroler se ne može povezati. U printers and devices mi prikaže xbox controller ali ne radi. Zna netko u čemu je problem i kako riješiti? Probao sam i na laptopu i ni tamo mi ne radi.

 imam isti ovakav problem jel zna neko kako se to rijesi probao sam brisat ponovo instalirat itd, uglavnom racunalo prepozna USB ali joystick se ne spaja