diora sub 4.5.2013 18:42

imam sony vaio vgn ar31s instalirao sam win 7  inace origan bude win vista problem je u tome sto mi apsolutno neradi pun k... stvari kao npr movi maker webcam i dosta toga skidao sam sve razne update  drivere ovo ono ali nista nepomaze ni sa svih soniovi stranica nikve pomoc nema ako mi neko moye pomoci s originalnim paketom drivera bio bi zahvalan

diora sub 4.5.2013 22:27

pokusao sam stvarno sve moguce skontam j i driver ya ovu svoju win7 32 bit pokusam instalirati ma nema sanse nece nikako pokusao sam skidati i za vistu ali ipak nec trayio na svim sony-ovim sajtovima ma nista tacno mi dojde daga odvalim od zid

diora uto 7.5.2013 16:40

na device manager ima kao sve drivere...... a ovamo mi grafickA CISTA nula pise daje normalan vga graficka ocita da card reader a nece da prima kartice sony vaio updates program kaze nemam drivera za card reader pokusam da ga skinem i prikaze mi neki error da ga nemoze instalirati isto tako mi bude na grafickoj karti ma nije nikako u redu prvo sam stavio win7 ultimate sad sam ga format na win7 profesional s cobra driver sve drivere instalira al nista se nedesava i na web cam uobste nema driver a na device meneger kaze daje sve oke