spanac93 uto 5.2.2013 23:32

Eo ovvako,ovo mi se desava vec dugo vremena i nikako ne mogu da skontam do cega je.Igram neku igru i zavisi nekad brzo a nekad nakon 10-15min zamrzne slika dok se u pozadini jos cuje zvuk normalno i onda nakon nekoliko sekundi pojavi se kao neka slika izmjesane boje dresova i ostalog i onda ctrl+alt+del i izadjem.I primjetio sam da mi se to desava u PES-u 11,13.U drugim igrama mi se to nikad nije desilo samo u PES-u znaci bilo koji 11 12 13 ...Ako neko zna nesto neka pomaze bio bi mu zahvalan :D :D

lukabo sri 6.2.2013 12:32

U večini slučajeva može biti ili do "slabe" konfe ili pirate game.Imaš jak proc,slaba grafa-problem,jaka grafa,slab proc-problem,jak proc,jaka grafa,malo ram-e-problem...Ponekad i "krivi" crack radi neispravno,pa imaš tu razno raznih patcheva,koji "mogu" ili otklanjaju takve probleme...

Stavi sve patcheve koji postoje,probaj na low postavkama igru i ako nebude problema,a na višim postavkama te izbacuje,onda je do konfe.Prati i snimi temp proca i grafe.

 

pes 2013 system requirements

spanac93 sri 6.2.2013 14:13

Pa da necu ne moze naskoditi ali mislite da je ovo sto vam pricam slika zaledi znaci a zvuk u pozadini jos ide svo normalno ali zaledi slika i nakon sto pritisnem windows ili ctrl alt del opet normalno pa opet...sta bi jos moglo biti probao sam i sa drajverima update za grafcku...stvarno ne kontam...:D :D

lukabo sri 6.2.2013 15:46
lukabo kaže...

U večini slučajeva može biti ili do "slabe" konfe ili pirate game...

U svakoj se igri to drugačije manifestira,odnosno izražava.Velim ,može biti u ovom slučaju do bad softwera,loš crack ili patch još nije ispravio sve bugove...

spanac93 sri 6.2.2013 18:56

Eo sad sam instalirao PES 6 i normalno radi bey ikakvih problema,stvarno ne kontam sta bi moglo biti,mozda ne valja igra,ako sam potrefio i pes11 i pes 13 da ne valjaju onda sam stvarno baksuz :D...sta vi mislite?

sifu čet 7.3.2013 15:02

Prvo pozdrav svima.Evo u čemu se sastoji moj problem.Igram igricu Worface online i u toku igrice mi se prikažu tri ekrana kao od kopijutera i između njih crveni križ.Kad se to desi nemam kontrolu niti nad mišom niti nad tipkovnicom.Pomažite jer me izluđujee.

Moja konfiguracija:

- AMD PHENOMII X4 840 3.20 Ghz

- ATI 6670 DDR5 1 GB

- 4 Gb RAMA

- hdd 320GB

- Napajanje 500w

- eset smart security 6 plaćena licenca

 

Normalno eset ništa nejavlja..

 

Hvala unaprijed..