TheGh0st čet 20.6.2013 17:41

Da odmah pređem na stvar, imam neonku koja mora biti zaljepljena za cooler. Pošto je sam selotejp preslab da je drži, dodatno sam to učvrstio s UHU Patafixom, ali tijekom ljetnih vrućina, taj Patafix se donekle "rastopi", tako da ta neonka sklizne s mjesta gdje je zaljepljena i nakon mjesec-dva-tri bojim se da ne upadne u cooler (jer se spusti opasno nisko blizu ruba coolera). Dakle, samo selotejp je preslab (jer ne mogu ga učvrstiti s lijeva i s desna, nego samo zaljepim tako da zaljepim na vrh neonke i prema gore, pa se zbog težine nakon nekog vremena selotejp samo odljepi). To sam radio prije nekog vremena (ljepio samo selotjepom, pa se odljepilo), zbog čega mi se prošli cooler pokidao.

 

Dakle treba mi trajnije rješenje, ako imate neku preporuku (jer ne mogu obuhvatiti selotejpom cijelu neonku, pa se s vremenom zbog težine selotejp odljepi, a Patafix se nakon nekog vremena rastopi, tj. spusti neonku). Neke ideje? Možda sam mislio staviti sloj selotejpa, pa između toga super ljepilo, pa opet sloj selotejpa (na neonki) i onda da se zaljepi. A tijekom drugog čišćenja samo maknem selotejp s coolera i neonke i bacim ta 2 selotejpa, između kojeg je super ljepilo.

TheGh0st čet 20.6.2013 19:46

BUMP - Sutra čistim, hajmo ljudi, možda neke preporuke ili mislite da je ono sa super ljepilom najbolje?

 

Znači zaljepim prvo selotejp za cooler, drugi dio selotejpa za neonku i ta 2 selotejpa spojim superljepilom?

TheGh0st čet 20.6.2013 21:57

Evo slike. Vidi se selotejp i gdje je zaljepljeno (na onaj dio coolera gdje nema ventilatora, znači onaj "trokut" od plastike), ali ne vidi se patafix (on se nalazi između tog "trokuta" i neonke) koji dodatno učvrščuje taj selotejp da neonka ne padne...

 

Možda bi mi stvarno bilo najbolje zaljepiti selotejp na taj "trokut", zaljepiti selotejp na neonku i onda ta 2 selotejpa spojiti super ljepilom. Mislim da bi to dugo držalo.