Razni hardverski problemi

Router se često isključuje sam od sebe

Boky_ZG čet 7.7.2011 23:53

Imam T-Comov Thomson TG782i koji se, kada smo ga dobili često isključivao pa su nam iz službe za korisnike rekli da se pregrijava pa smo ga stavili na drvene pločice tako da je oko 5 cm iznad podloge. Ali to još uvijek nije riješilo problem. Npr. jučer se u roku od dva sata isključio oko 4-5 puta.Kada se to dogodi, potpuno smo odsječeni od Interneta. Ne radi spajanje, MaxTV, ništa! Zna li netko zbog čega bi se ovo moglo događati?? 

the mir čet 7.7.2011 23:57

Meni se to desavalo skoro pola godine dok nisam sve internetske i telefonske kablove promjenio :D

ali nije sto posto sigurno da je to i tebi... i t-com ti mora popravit taj problem ako si pod ugovorom.

the mir pet 8.7.2011 00:17
fure kaže...

mislis da je do instalacije?povuko sam si sve novo,sad mi se to pocelo od neki dan,jednostavno nestane neta i max-tv-a

Provjeri kod priključaka ili spojeva da nije u slabom kontaku i pregledaj dali ti je koji kabel oštečen.

fure pet 8.7.2011 00:19
the mir kaže...
fure kaže...

mislis da je do instalacije?povuko sam si sve novo,sad mi se to pocelo od neki dan,jednostavno nestane neta i max-tv-a

Provjeri kod priključaka ili spojeva da nije u slabom kontaku i pregledaj dali ti je koji kabel oštečen.

 to i kazem,sve sam novo stavio,cak sam iz tavana potego kabel drito u router,iz telefonske kutije koja ulazi,tako da sam to eliminirao.

Ninogulub pet 8.7.2011 00:35

Ma i ja sam imao to smeće od routera i isto mi u danu po pravilu 3-4 puta pucala veza

tj. router se jednostavno ugasi pa onda ponovno učitavanje jbg,i prije dva mjeseca spalio mi ga grom i max tv, pa mi promjenili i stavili ovaj novi bijeli

GIGASET SX763 WLAN i evo preporodio sam se, nitijednom u ova dva mjeseca nije pukla veza a wlan na laptopu mi puno brži i na katu sam imao prije samo pola snage signala sad mi svud u kući i na katu full signal!!!

 

Budi dosadan i prijavljuj kvar jer ti plaćaš i imaš pravo, rečeš da radiš nešto preko neta pa ti puca veza non stop, pa im kažeš da ćeš raskinut ugovor i traži drugi router!!

fure pet 8.7.2011 00:39

mah,upravo sam pred dva tjedna kupio router od kolege ovdje,koji naravno isti nije poslao..,,i sad sam opet na cekanju,neda mi se sa njima uopce posla imat,jer em se ceka pol godine,em nista ne naprave,,prijavio sam ovaj kvar ali ...nista