Razni hardverski problemi

Razer lycosa problem sa tipkama

skyreeper pet 21.6.2013 14:47

Ovako interesira me da li netko možda zna kako riješiti problem zaglavljivanja tipki prilikom tipkanja na navedenoj tipkovnici.

Znači skoro 90% tipki ostane zaglavljeno i vrate se nakon par sekundi.

Tipkovnica je detaljno očišćena i još uvijek lijeva strana blokira dok je desna strana (numerička i i ostale tipke poput strelica) uredu.

win32 pet 21.6.2013 15:20
skyreeper kaže...

Ovako interesira me da li netko možda zna kako riješiti problem zaglavljivanja tipki prilikom tipkanja na navedenoj tipkovnici.

Znači skoro 90% tipki ostane zaglavljeno i vrate se nakon par sekundi.

Tipkovnica je detaljno očišćena i još uvijek lijeva strana blokira dok je desna strana (numerička i i ostale tipke poput strelica) uredu.

Nosi je na garanciju ako ti jos vrijedi.

 

Radi toga sam izbjegao Razer i useo MS Sidewinder x4 (makar me Razer kostao duplo manje u nekoj kombinaciji).

 

Zalosno je da se to desava tipkovnicama u tom cjenovnom razredu tj. desava se samo Razeru (zanm da ce me Razer bojsi sada popljuvat no tako je kako je).

 

Kod Razera je kvaliteta ocito privilegija samo za najskuplje modele dok sve ono jeftinije je srednja zalost, a to se ne bi nikako trebalo dogadat (ovdje pricam samo o tipkovnicama dok za npr. miseve i slusalice ne znam kako se ponasaju).

 

 

skyreeper pet 21.6.2013 15:23
win32 kaže...
skyreeper kaže...

Ovako interesira me da li netko možda zna kako riješiti problem zaglavljivanja tipki prilikom tipkanja na navedenoj tipkovnici.

Znači skoro 90% tipki ostane zaglavljeno i vrate se nakon par sekundi.

Tipkovnica je detaljno očišćena i još uvijek lijeva strana blokira dok je desna strana (numerička i i ostale tipke poput strelica) uredu.

Nosi je na garanciju ako ti jos vrijedi.

 

Radi toga sam izbjegao Razer i useo MS Sidewinder x4 (makar me Razer kostao duplo manje u nekoj kombinaciji).

 

Zalosno je da se to desava tipkovnicama u tom cjenovnom razredu tj. desava se samo Razeru (zanm da ce me Razer bojsi sada popljuvat no tako je kako je).

 

Kod Razera je kvaliteta ocito privilegija samo za najskuplje modele dok sve ono jeftinije je srednja zalost, a to se ne bi nikako trebalo dogadat (ovdje pricam samo o tipkovnicama dok za npr. miseve i slusalice ne znam kako se ponasaju).

 

 

Čini mi se  da je ipak neki mehanički problem,skinuti ću par tipki sa frendove pa vidjet,a garancije nema.

skyreeper pon 24.6.2013 20:27

Ja brate neznam što oni toliko hvale razera,pa jedna genius od 50 kuna je bolja tipkovnica .Uzeo sam od frenda njgovih par tipki i izgleda da je do onih kanala na tipkama tako da moram se raspitati koliko koštaju nove tipke....ili jednostavno preko kolina pa naložiti u dvoru.