Selkoo pet 15.8.2014 11:57

Zdravo imam problem sa racunarom.Kada igram ove jace igre crysis 3 medal of honor ili gta4 racunar nakon 20-30 min igre zablokira i ja vise nista nmg da uradim osim restart na dugme.Poslije restarta upalim komp u djem u blo sto on se opet zablokira i ja opetz moram reset na dugme.Poslije tog restarta on normalno radi sve dok neudjem u ove jake igre pls pomoc

softwaremaniac pet 15.8.2014 12:35
Selkoo kaže...

Zdravo imam problem sa racunarom.Kada igram ove jace igre crysis 3 medal of honor ili gta4 racunar nakon 20-30 min igre zablokira i ja vise nista nmg da uradim osim restart na dugme.Poslije restarta upalim komp u djem u blo sto on se opet zablokira i ja opetz moram reset na dugme.Poslije tog restarta on normalno radi sve dok neudjem u ove jake igre pls pomoc

Kakve su temperature komponenti dok igraš? Posebno me zanimaju grafa i CPU i koje su komponente uopće u računalu?

softwaremaniac pet 15.8.2014 15:40
Selkoo kaže...

Procesor:i5 2500 3.3 GHz

Ram:8gb

Graficka:ATi radeon hd 4600 series 1gb

temperatura: procesor 41 C maticna ploca 32 C grafika 39 pohrana 37 C

Jesu li to temperature u igrama? Ne bih rekao. Pogledaj temperature dok igraš.

cyclone sub 16.8.2014 09:58

Ako znas pokusaj ocistiti komp od prasine, hladnjake. Usput zamijeni termalnu pastu na procesoru i prati temperature. Pretpostavljam da ti proc nije clockan

 

Mozes i pratiti procese, mozda ti nesto drzi procesor na 100%

Selkoo pet 12.9.2014 11:44

Promijenio sam pastu i temperature su normalne sad ali mi je opet zablokirao kad sam bio download assassins creed black flag i kad sam ga igrao mozda 45min mozda i vise on je zablokirao.Znaci nije do temperatura.

softwaremaniac pet 12.9.2014 21:32
Selkoo kaže...

Promijenio sam pastu i temperature su normalne sad ali mi je opet zablokirao kad sam bio download assassins creed black flag i kad sam ga igrao mozda 45min mozda i vise on je zablokirao.Znaci nije do temperatura.

Skeniraj sustav antimalware programom. Isključi nepotrebne startup programe. Što se tiče blokiranja u igri pokušaj smanjiti postavke.