mbaksa pet 5.9.2014 22:59
Space Invader kaže...

Pozdrav, racunalo se pri dizanju windowsa stalno restarta, isto se dogodi i kada uđem u bios. Dizao sam nove windowse ali 0 bodova.

Želiš reći da ti se računalo restarta i kad si u BIOS setupu? Ako nisi dirao postavke BIOS-a (i postavke BIOS-a se nisu oštetile), onda se vjerojatno ili pregrijava ili je možda RAM defektan. Ili je defektno nešto drugo..

Strm pet 5.9.2014 23:07
mbaksa kaže...
Space Invader kaže...

Pozdrav, racunalo se pri dizanju windowsa stalno restarta, isto se dogodi i kada uđem u bios. Dizao sam nove windowse ali 0 bodova.

Želiš reći da ti se računalo restarta i kad si u BIOS setupu? Ako nisi dirao postavke BIOS-a (i postavke BIOS-a se nisu oštetile), onda se vjerojatno ili pregrijava ili je možda RAM defektan. Ili je defektno nešto drugo..

Mislim da mu ili ram nevalja,  ili se kmop pregrijava, ili nekaj nije dobro spojio, zato sam i htjeo preko skypea da se to što br

e i bezbolnije riješi...

Strm sub 6.9.2014 00:32
phoenix2003 kaže...

Imaš li piratske Windows-e ili original. Viđao sam piratske Windows-e koji su stalno restartovali računala. Digni Linux Mint ili Ubuntu live pa testiraj kako se računalo ponaša pod Linux-om.

I u biosu se gasi, stoga nije do windowsa