Mile 74 uto 14.8.2012 15:40

Hmm...nisi ispunio Moj PC, nisi odgovorio jel možeš u BIOS!!! Jel se vrte ventilatori od procesora, kućišta i grafičke kartice?Jesi provjerio dali je sve dobro ukopčano (kablovi od monitora, napajanja i HDD).

 

EDIT: Vidim sad da si ispunio Moj PC, ali nisi stavio koja matična ploča je u pitanju, a to je bitan podatak.

kuny1234 uto 14.8.2012 15:53
Karabaja14 kaže...

I meni se to jednom dogodilo. Problem sam riješio tako da sam stisnio 1 na napajanju.

 

{#}

  Provjeri jel uštekan u struju xD Jedan lik je zvao majstora jer mu TV nije htio upalit,dosa majstor i reka da je velik kvar,a TV bio isključen hahah

kuny1234 uto 14.8.2012 15:53
hYpeR_YeaH kaže...
Svijetle lampice, samo to sve ima svoje utikace za struju tako da ne ovisi o napajanju

  Znam,nego sam mislio da nije iskocio osigurac i sl.,zamijeni utičnicu(uključi u utičnicu od zvučnika i sl.)

mario.L_hr uto 14.8.2012 16:33

Za svaki slučaj provjeri da li tipka za paljenje ima isti hod kao i prije. Može biti i do nje. Ako si dovoljno iskusan probaj računalo upaliti preko matične (kratki spoj kontakata za paljenje ali kratkotrajni). Drugi test je izvući utičnicu iz zida/letve, prislomiti je na ruku, pričekati 5 minuta i ponovno uključi u zid ako ventilator zazuji vjerojatno je napajanje OK.

kreoo sri 27.2.2013 14:20

imam problem sa paljenjem racunala..pokrene se sve normalno prikaze se windows XP i onda pocne ocitavati HDD pise
cheching file system on C:
the type of the file system is FAT32
one of your disks needs to be cheched for consistency you may cacel the disk check,but it is strongly recommended thet yout continue

i onda ocitava greske ili nesta nisam siguran i tako ostane u cemu je problem :D

racunalo:
maticna-m2v mx se
HDD-WD1600AAJS 160 gb
napajanje-400 w
procesor-AMD 2.3x2
ram-2GB
graficka-asus ATI radeon EAH2400