Razni hardverski problemi

Problem sa MSI R7850 TF3 2GD5/OC

mariradi pet 30.11.2012 23:04

Ljudi moji hitno pomagajte. Kupia sam novu konfu sa ovom grafičkom u naslovu teme i nisam s njom dobio drivere. Nemogu očito nikako nać odgovarajuće drivere, jer slika u desktopu mi je katastrofa i u device manageru mi ne vidi moju karticu nego općenito 7800 series karticu. Već sam na rubu živaca, molim vas pomagajte.

mariradi pet 30.11.2012 23:48

Ma opet ništa. Znaš koji mi je problem. Imam 23 inčni monitor i naravno u XP sam ima rezu na 1920*1080 i radilo sve super, sad kupia novu konfu i na win 7 mi isto predlaže tu rezu ali kad stavim na nju em sta grozno izgleda em sta mi je sasjecen desktop sa sve 4 strane ne vidim dolje nego pola taskbara i nemoze se uoće radit. ovo je za poludit.

phoenix2003 pet 30.11.2012 23:58

Da li si staru grafičku propisno deinstalirao prije ugradnje nove? Proguglaj, negdje, nekad sam čitao kako GPU AMD serija 7000 nema podršku za Windows XP, pa da se ne trudiš džaba. Instaliraj 7-cu i neće biti problema.

speedfreak18 sub 1.12.2012 00:00
phoenix2003 kaže...

Da li si staru grafičku propisno deinstalirao prije ugradnje nove? Proguglaj, negdje, nekad sam čitao kako GPU AMD serija 7000 nema podršku za Windows XP, pa da se ne trudiš džaba. Instaliraj 7-u i neće biti problema.

{#}

mariradi sub 1.12.2012 00:03

ej ljudi rješio sam problem. e sad nemojte mi se smijati ako sam ispa neznalica, ali ja sam spojio grafičku sa monitorom preko HDMI kabela i nikako da rješim i evo sad sam spojia preko DVI kabela i sve radi. Objasnite ti zasto je to tako al priko HDMI kabela nebi triibalo isto radit ok. I recite mi na koji nacin cu dobit najbolju sliku preko čega?