Razni hardverski problemi

Preporuke servisa računala u Zg?

FFdreamer pon 18.10.2010 13:35

Ovako, staro računalo mi je počelo umirat, kupujem sebi novo no volio bih odnijet negdje na dijagnozu kvara i eventualni popravak pa ga ostavit starcima... Koji servis je najbolji i da imaju pristupačne cijene same dijagnostike kvara? Hvala!

P.S. Što se tiče samog kvara, događa se više stvari tako da nemogu točno pretpostavit šta je, neki dan mi se obrisao korisnički račun pa je zvuk malo štekao, sad mi se zadnjih par dana monitor vraća u stand by totalno random i jedino reset pomaže. Dalo bi se pretpostaviti da je grafička, no tko zna...

simeparanoja pon 18.10.2010 14:00
FFdreamer kaže...
Ovako, staro računalo mi je počelo umirat, kupujem sebi novo no volio bih odnijet negdje na dijagnozu kvara i eventualni popravak pa ga ostavit starcima... Koji servis je najbolji i da imaju pristupačne cijene same dijagnostike kvara? Hvala!

P.S. Što se tiče samog kvara, događa se više stvari tako da nemogu točno pretpostavit šta je, neki dan mi se obrisao korisnički račun pa je zvuk malo štekao, sad mi se zadnjih par dana monitor vraća u stand by totalno random i jedino reset pomaže. Dalo bi se pretpostaviti da je grafička, no tko zna...

adm?

thedream pon 18.10.2010 14:16
FFdreamer kaže...
Ovako, staro računalo mi je počelo umirat, kupujem sebi novo no volio bih odnijet negdje na dijagnozu kvara i eventualni popravak pa ga ostavit starcima... Koji servis je najbolji i da imaju pristupačne cijene same dijagnostike kvara? Hvala!

P.S. Što se tiče samog kvara, događa se više stvari tako da nemogu točno pretpostavit šta je, neki dan mi se obrisao korisnički račun pa je zvuk malo štekao, sad mi se zadnjih par dana monitor vraća u stand by totalno random i jedino reset pomaže. Dalo bi se pretpostaviti da je grafička, no tko zna...

Prije napajanje..

mali.ivica87 pon 18.10.2010 15:01
FFdreamer kaže...
Ovako, staro računalo mi je počelo umirat, kupujem sebi novo no volio bih odnijet negdje na dijagnozu kvara i eventualni popravak pa ga ostavit starcima... Koji servis je najbolji i da imaju pristupačne cijene same dijagnostike kvara? Hvala!

ja ti preporučam zel-cos barem po cijeni i stručnosti. Dijagnostika laptopa me koštala 123 KN...(100+PDV). Inače to ti je servis od mikronisa koliko sam informiran.

FFdreamer pon 18.10.2010 16:59

U adm su mi rekli 1 radni sat dijagnostike u servisu je 123 kn, mene je strah da nebi ispalo 10 sati pa da mi naplate više nego što samo računalo vrijedi lol...

P.S. Primijetio sam da kad se dogodi ovaj ''blackout'' i resetiram računalo, nekad počne neki vrag tulit kao hitna pomoć unutra, pretpostavljam da je napajanje? Znalo je ono i prije tulit svake prijestupne... Ponovni reset jednom-dvaput vrati windowse...

simeparanoja pon 18.10.2010 17:01
FFdreamer kaže...
U adm su mi rekli 1 radni sat dijagnostike u servisu je 123 kn, mene je strah da nebi ispalo 10 sati pa da mi naplate više nego što samo računalo vrijedi lol...

P.S. Primijetio sam da kad se dogodi ovaj ''blackout'' i resetiram računalo, nekad počne neki vrag tulit kao hitna pomoć unutra, pretpostavljam da je napajanje? Znalo je ono i prije tulit svake prijestupne... Ponovni reset jednom-dvaput vrati windowse...

Mene nije nikead preko 150kn ispala dijagnostika a imao sam škakljiv problem.

Novo napajanje je odumiralo i nije se moglo skuzit sto je tocno dok nije vrisnulo skroz

 

Mislim da ti nece naplatiti puno

Pčelica sri 2.3.2016 17:03

Pozdrav

 

Imam problema sa računalom i prilično sam siguran da je problem u matičnoj. Nikad mi nije trebao servis za računalo, pa zato i tražim pomoć ovdje. Trebao bi mi neki servis u Zagrebu koji bi mi mogao provjeriti što nije u redu.

Nadam se da ćete imati neki dobar servis za preporuku.

 

Hvala

Miki_16 sri 29.3.2017 13:49

Helloouu

ne znam gdje da pitam pa ću ovdje...

Zanima me gdje u ZG ima servis laptopa a da su ok? da ne deru cjenama itd.? Laptop mi ne reagira na 20% tipkovnice (2, razmak, Y, M, i još par tipki) samo od jednom, a kada pritisneš CAPS LOCK i jos par tipki daje čudan zvuk kao da je u nekom programu....a hvala bogu garancija istekla...

Imam HP 15-ac002nm M9G93EA