Razni hardverski problemi

PC se resetira tijekom gaminga

NukerNextGen čet 26.1.2017 22:37

Bok!

Pred 3 dana sam kupio novi GPU, instalirao ga (fizicki i drivere) i sve radi savrseno, no počevši od danas PC mi se počeo resetirati tijekom gaminga. Radilo je sve normalno, no pokrenuo sam jednu novu igru u kojoj mi se resetirao odmah na meniu, a drugi put nakon igranja nekih 10 min. Od tada je pocelo i tijekom jedne druge igre, koju sam do tad igrao bez problema.

 

Kopajući po internetu shvatio sam da je vjerojatno stvar u PSU-u koji nije pre kvalitetan, ali po količini vata bi trebao sve zadovoljiti.

Je li PSU problem ili mozda nesto drugo?

Driveri i windowsi su up to date.

 

Setup u Moj PC!

Hvala!

softwaremaniac pet 27.1.2017 02:53
NukerNextGen kaže...

Bok!

Pred 3 dana sam kupio novi GPU, instalirao ga (fizicki i drivere) i sve radi savrseno, no počevši od danas PC mi se počeo resetirati tijekom gaminga. Radilo je sve normalno, no pokrenuo sam jednu novu igru u kojoj mi se resetirao odmah na meniu, a drugi put nakon igranja nekih 10 min. Od tada je pocelo i tijekom jedne druge igre, koju sam do tad igrao bez problema.

 

Kopajući po internetu shvatio sam da je vjerojatno stvar u PSU-u koji nije pre kvalitetan, ali po količini vata bi trebao sve zadovoljiti.

Je li PSU problem ili mozda nesto drugo?

Driveri i windowsi su up to date.

 

Setup u Moj PC!

Hvala!

Napajanje je šrotex klase. Mijenjaj to za neki Fortron barem.

NukerNextGen pet 27.1.2017 11:12
softwaremaniac kaže...
NukerNextGen kaže...

Bok!

Pred 3 dana sam kupio novi GPU, instalirao ga (fizicki i drivere) i sve radi savrseno, no počevši od danas PC mi se počeo resetirati tijekom gaminga. Radilo je sve normalno, no pokrenuo sam jednu novu igru u kojoj mi se resetirao odmah na meniu, a drugi put nakon igranja nekih 10 min. Od tada je pocelo i tijekom jedne druge igre, koju sam do tad igrao bez problema.

 

Kopajući po internetu shvatio sam da je vjerojatno stvar u PSU-u koji nije pre kvalitetan, ali po količini vata bi trebao sve zadovoljiti.

Je li PSU problem ili mozda nesto drugo?

Driveri i windowsi su up to date.

 

Setup u Moj PC!

Hvala!

Napajanje je šrotex klase. Mijenjaj to za neki Fortron barem.

 Dobio sam preporuku da bi moj problem rjesilo ovo napajanje. Šta vi mislite o njemu?