Razni hardverski problemi

Notepad simboli cudni, placam onome ko mi pomogne

Sempree pet 21.12.2012 20:38

Imao sam nesta vazno sacuvano u notepad dokumentu, instalirao sam notepad ++ i sve se poremetilo nasa slova su se pretvorila u neke kocke divlje znakove, rijec NUL je svaka treca itd

ko me pomogne da to convertujem ili vraitm kako je prije bilo dam mu 3$ na paypal

PR0MATRAC pet 21.12.2012 21:57
Sempree kaže...
Nesta sam radio oko toga, ali nazalost bez rezultata..

imam team viewer, ko je zainteresovan nek mi se javi na pm..

ako uspijem veceras problem, dat cu onome ko mi pomogne 5$ nagrade

posalji mi taj file u privitku - na pr0matrac@hotmail.com

vracam ti ga u ispravnom stanju kad kupim grafu i budem imao pristup ''svom kompu'' - trenutno kupujem novu grafu pa mi je komp na spavanju

besplatno naravno 

Noxer pet 21.12.2012 23:59

Koliko se vidi na slici to je .ros file 

najvjerovatniji problem je da Notepad++ ne podržava takve file-ove 

 

inače na google-u mi je trebalo nekih dvije minute da pronađem ROS Editor 

na istoj stranici je i converter ...

 

također nađoh ovo:

 

"The ROS file extension is associated with Dynamite VSP, a 3D visualisation tool designed specifically for civil engineers and transport infrastructure planners.

A *.ros file contains rail object style data. These files are supposedly compatible with both 3ds max and Autodesk VIZ."

 

rustweaver sub 22.12.2012 00:59
Noxer kaže...

Koliko se vidi na slici to je .ros file 

najvjerovatniji problem je da Notepad++ ne podržava takve file-ove 

 

inače na google-u mi je trebalo nekih dvije minute da pronađem ROS Editor 

na istoj stranici je i converter ...

 

također nađoh ovo:

 

"The ROS file extension is associated with Dynamite VSP, a 3D visualisation tool designed specifically for civil engineers and transport infrastructure planners.

A *.ros file contains rail object style data. These files are supposedly compatible with both 3ds max and Autodesk VIZ."

 

Ekstenzija nije pouzdano mjerilo sadržaja datoteke.

 

Koliko sam shvatio autora, on tvrdi da je prije tu istu datoteku uredno čitao notepadom.

Noxer sub 22.12.2012 01:07
rustweaver kaže...

Ekstenzija nije pouzdano mjerilo sadržaja datoteke.

 

Koliko sam shvatio autora, on tvrdi da je prije tu istu datoteku uredno čitao notepadom.

Ma znam , samo sam htio reći da je najjednostavnije koristiti softver koji je baš namjenjen za takve vrste file-ova 

i da je istog jednostavnije tražit na googlu nego na forumu {#}

 

btw sad se sjetih , ako si prije otvarao taj file "običnim" Notepadom zašto ga sad otvaraš Notepadom++ ??? 

ili ti je i u običnom ista stvar ???