ch33ta ned 14.2.2010 20:17
mario5 kaže...

Zna lii itko problem?

Znam ja...

Prvo se nauci radit na OVOME, tek onda sjedni za komp...

 

Lijepo ti je reko covjek da instaliras drivere, kaj tu nije jasno???  Barem reci onda koju maticnu imas jer ti ovak niti bog ne moze pomoc...

miki1981 pon 15.2.2010 09:49

Čovjek ti kaže skini nove drajvere a ti pitaš ima li neko drugo riješenje? Ako već pitaš ovdje da ti se pomogne onda bar saslušaj savjete, a ako nećeš onda lijepo u neki servis pa plati da ti to srede.

rider15 pon 15.2.2010 09:51
mario5 kaže...

Nema zvuka,s zvucnicima je sve u redu,ali kad odem na drajvere pise UKNOW,tj nemam niukakv drajvera,Sta sad?Da instaliram nove drajvere???

Instaliraj nove drivere i provjeri u postavkama da ti nije šta postavito na mute .

miki1981 pon 1.3.2010 14:48
Angel7 kaže...
jel tko ozb na ovu temu ili se svi samo zaj...kad treba pomoć nekome? :$

Nitko se ne bahati, ali lijepo je receno sta da se napravi ali on ili ti ili ko je vec pitao nis nedaje povratne info. A uostalom nije ni opisao kako je doslo do problema, jel radilo pa samo odjednom prestalo, jel nanovo inst win pa sad ne radi al prije na staroj inst je radilo...bilo sta, nismo mi tu vidoviti Milan...bar vecina nije. Opisi lijepo sta i kako je doslo do toga, ispuni malo moj PC rubriku i tako, pa da imamo i mi s cim radit.

nilann sub 31.7.2010 11:45

kod mene prvo nije bilo zvuka pa se onda pojavio ali u ulazu od mikrofona pa sledecim paljenjem kompjutera ga je opet nestalo windows pokazuje  da je sve u redu drajveri u redu zvucna radi ali ne reprodukuje zvuk nego samo bruje zvucnici kao da nije pokrenuta nikakva multimedija .......maticna je P4V8X-X

momak ned 1.8.2010 09:20

Da ne otvaram novu temu, i meni je nestao zvuk s računala.

Doduše ne posve, čujem mehaničke zvukove perfektno ali kada neki čovjek počne govoriti njegova glasnoća se dratastično smanji (samo na njemu) tko da možemo reći da ga ni nema....

 

Instalirao sam nove drivere Real tech high definition audio ali ništa...