Razni hardverski problemi

Ne radi mi USB Stick - Ne otvara folder

Jole-Ri ned 10.11.2013 12:14

Imam problem.

USB Stick mi stojao dugo na stolu tj. nisam ništa radio s njim i sad, stavim ga u utor USB-a  i normalno svjetli na njemu kao i stalno ali mi ga nema u Moje računalo tj. nemogu ga otvoriti.

Prije je sasvim normalno radio.
Utori za USB su ispravni. 

Branimir2412 ned 10.11.2013 12:20

Imao sam sličan problem da mi računalo nije htijelo očitavati USB stick. Svoj problem sam riješio ovim programom LINK Datoteke koje si posjedovao na njemu će biti izgubljene, ali stick bi ti trebao proraditi, barem je u mojem slučaju. Tutorial kako i šta imaš na navedenom linku.

Jole-Ri sri 13.11.2013 19:29
phoenix2003 kaže...

Digni Linux Ubuntu Live, kopiraj podatke sa stika na neko bezbjedno mjesto i formatiraj stik pod Ubuntu Disk Manager-om.

a da sad, kako da ne, samo mi jos to terba.

 

 

Nek, nezna ovdje niko pomoc. 

Snaći ću se :D 

PaoloDP pon 25.11.2013 09:27
Jole-Ri kaže...

BUMP 

Može li netko pomoć, nisam riješio problem. Mislim da je STICK ispravan jer ga laptop prepoznaje... kao na gornjoj slici sto se vidi 

Pa ako ga prepoznaje ne mora značiti da je ispravan. Ako ti ga ne otvara i na drugim kompovima.. probaj ne nekim kompovima gdje je XP ili neka druga inačica Windowsa. Probaj iz Safe mod-a, iako mislim da ništa od toga svega, ali isplati se probati.

Jole-Ri pet 27.12.2013 17:13
softwaremaniac kaže...
Jole-Ri kaže...

Pomagajte i dalje, i dalje stoji... :(

Jesi li probao s Linuxom kako je kolega gore napisao? Meni je više puta baš linux pomogao kada je sve drugo propalo.

a nisam kad nisam u mogućnosti to isprobati zbog raznih razloga...