ivicask čet 2.1.2020 14:43

Jel tko okolica ZG ima ikakave ideje o popravku ovoga? Otišao je powerboard.

Zel-cos nemože nebaviti dijelove niti popraviti, MR-servis niti ne popravljaju već mjenjaju sve u jamstvu, zvao sam još par ljudi nitko ništa.

 

Isto tako pitanje, ako idem kupovat nešto novo ne želim više ni prismrditi ovim 906, prvi koji su došli su mi krepali isto nakon par dana pa sam ih zamjenio odmah u jamstvu.

 

Al nemogu pronaći ništa takvoga za kupiti, bitno mi je da ima optički ulaz i otprilike da je bar te snage, 5.1 naravno.

 

Ikakvih prijedloga?

Ajar čet 2.1.2020 15:01
ivicask kaže...

Jel tko okolica ZG ima ikakave ideje o popravku ovoga? Otišao je powerboard.

Zel-cos nemože nebaviti dijelove niti popraviti, MR-servis niti ne popravljaju već mjenjaju sve u jamstvu, zvao sam još par ljudi nitko ništa.

 

Isto tako pitanje, ako idem kupovat nešto novo ne želim više ni prismrditi ovim 906, prvi koji su došli su mi krepali isto nakon par dana pa sam ih zamjenio odmah u jamstvu.

 

Al nemogu pronaći ništa takvoga za kupiti, bitno mi je da ima optički ulaz i otprilike da je bar te snage, 5.1 naravno.

 

Ikakvih prijedloga?

 eo, nešto sam našao. tvoj supatnik. postoje zamjenska napajanja, samo treba malo prčkati, ak ti se da. link na poljskog trgovca napajanjima i inim sitnarijama je u dnu te stranice. 

ivicask pet 3.1.2020 01:26
nbdy32 kaže...

Gledam slike, i nakon desetak minuta nisam skužio koji dio gore, odgovara slici dolje ...

 

Kaje to dole skureno,pinovi od trafa ???

 nisam ni ja siguran u servisu su to mi slikali, budem vidio kad ih podignem sljedeći tjedan. 

Najbrži pet 3.1.2020 13:02

Imam subwoofer viška jer sam pokušao za male novce napraviti još jedan Z906 sustav, moram ga pronaći gdje su ga starci spremili. Z906 što sam nove kupio još uvijek koristim uz Smart TV. Imaš PP da se dalje dogovorimo.