nix111 ned 12.1.2014 16:34

Pozdrav svima! Imam mali problem s laptopom (HP Pavilion dv6).

Prije par mjeseci mi se znalo desiti da laptop pocne zujati (mislim da se radi o ventilatoru ali nisam siguran). Problem bi rijesio tako da ga lupim sakom i zujanje bi prestalo {#}{#}{#} .

U zadnje vrijeme ga nikako nemogu zaustaviti i zuji cijelo vrijeme... zanima me sada da ga nosim na servis ili postoji nacin da se to doma sredi?

lukabo ned 12.1.2014 17:10

Inače je lupanje šakom po laptopu super stvar,samo sad više nije dosta udarac šakom,jer su malo "lageri" popustili.Uzmi sad nešto malo jače.Npr;čekić...

 

 

Edit: - da sad če odjednom servis biti krivac,u prvom postu to nigdje ne spominješ {#},tako dugo dok ima onih koji lupaju šakom po elektronici,servisi če uvijek biti u dobitku,posebno još,ako je gara istekla {#}

Valentin17 ned 12.1.2014 17:12

- Mogao si pitati u nekoj postojećoj temi, koristit tražilicu.{#}

- Treba otvorit laptop, očistit prašinu, promjenit termalnu pastu i prekontrolirat vent. hlađenja,

  prema potrebi isti treba zamijenit (kupnja-NJuškalo, Ebay).

vrinho ned 12.1.2014 22:01
nix111 kaže...

Prije par mjeseci mi se znalo desiti da laptop pocne zujati (mislim da se radi o ventilatoru ali nisam siguran). Problem bi rijesio tako da ga lupim sakom i zujanje bi prestalo {#}{#}{#} .

Nije ti to pametno, da se ne dogodi da za koji tjedan otvoriš temu ''Laptop ne radi''. Ako ti zuji otkad je bio na čišćenju onda im ga odnesi natrag i nek slože kak spada jer očito nešto nisu dobro zategnuli.

nix111 pon 13.1.2014 14:50
lukabo kaže...

Inače je lupanje šakom po laptopu super stvar,samo sad više nije dosta udarac šakom,jer su malo "lageri" popustili.Uzmi sad nešto malo jače.Npr;čekić...

 

 

Edit: - da sad če odjednom servis biti krivac,u prvom postu to nigdje ne spominješ {#},tako dugo dok ima onih koji lupaju šakom po elektronici,servisi če uvijek biti u dobitku,posebno još,ako je gara istekla {#}

pa nije zujao prije servisa, a sto se tice lupanja, cijelo vrijeme lupam svu elektroniku :D

 

Rodić uto 14.1.2014 16:50
lukabo kaže...

Inače je lupanje šakom po laptopu super stvar,samo sad više nije dosta udarac šakom,jer su malo "lageri" popustili.Uzmi sad nešto malo jače.Npr;čekić...

 

 

Edit: - da sad če odjednom servis biti krivac,u prvom postu to nigdje ne spominješ {#},tako dugo dok ima onih koji lupaju šakom po elektronici,servisi če uvijek biti u dobitku,posebno još,ako je gara istekla {#}

Tako je moj tata stari 4515s lupao sakom pa mu je hard crknuo {#}