Razni hardverski problemi

Komp mi se ledi nakon par minuta online igranja!!

zole990 pon 8.11.2010 18:01

ee krenilo je ovak..počeo sam da igram battlefield heroes .. i nakon odigrane 2, 3 igre komp mi se zaledi,ostane slika znači zaleđena, i zuji!! 
pa sam mislio da je slučajno do igre,, jer sam pokušavao 100 puta da igram i svaki put nakon 10 min ili 15 min zaledi se i isto zuji .. aa dns cod 4 igram i isto tako nakon 30 min igranja zamrznu se mi komp i opet taj iritantan zvuk. 

Ali to se samo dešava kad igram online igre , kada igram offline nemam problema!

 

Da li tko zna u čemu je problem?

PC pogledajte na profilu!! 

 

Hvala svima unaprijed {#}!!

Nello pon 8.11.2010 18:15
zole990 kaže...

ee krenilo je ovak..počeo sam da igram battlefield heroes .. i nakon odigrane 2, 3 igre komp mi se zaledi,ostane slika znači zaleđena, i zuji!! 
pa sam mislio da je slučajno do igre,, jer sam pokušavao 100 puta da igram i svaki put nakon 10 min ili 15 min zaledi se i isto zuji .. aa dns cod 4 igram i isto tako nakon 30 min igranja zamrznu se mi komp i opet taj iritantan zvuk. 

Ali to se samo dešava kad igram online igre , kada igram offline nemam problema!

 

Da li tko zna u čemu je problem?

PC pogledajte na profilu!! 

 

Hvala svima unaprijed {#}!!

Dali ti se komp zagrijava? Mogući problemi hard disk i memorija,  Skini si Core Temp , HD Tune i Mem test . Core Temp mjeri temperature, Hd Tune on pregledava zdravlje hard disk, Mem test on testira memorija da utvrdi da nema errora.

zole990 pon 8.11.2010 19:40

evo završio testiranja..
Temo procesora je oko 60 C ,
HD tune mi pokazuje da je sve u redu.. health ok! 
i mem test sam uradio bez errora.

Ja sam najviše konto da je do RAMA,, ali o ovom testu nema errora ,, aa da li može biti do mrežne karte, pošto mi se komp samo ledi kad igram igre online? 

zole990 uto 9.11.2010 19:17

nezz tačno koje je napajanje.. javim ti dok skinem kućište pa pogledam.

 

Ne..samo se dogodilu u te dvije igre.. te sam jedine i igrao s ovim kompom online , imam još hrpu igara drugih i sve ok,, nikad se zaledio nije u offline igranju! 

 EDIT: napajanje mi je neko atx 420w. tak na njemu piše!