Razni hardverski problemi

Dok igram igru slika mi zaledi

alenspain93 uto 1.1.2013 03:18

Evo ovako imam problem ali ne mogu da skontam sta bi moglo biti u pitanju jer moze biti svasta :D...Desava mi se to dok igram Pes-a(soccera) i to i u 2011-ci i 2012...Znaci udjem u igru krenem match sve normalno i u toku igre ili mozda u toku sljedece partije ponekad odjednom zaledi slika i onda pritisnem Windows na tastaturi i nakon par sekundi vrati se ali igra ubrzana skroz na nekih 2s i onda opet normalno i to mi se desava ponekad 2-3 puta u toku meca nekad dva puta u 2 meca ali uglavnom se uvjek desi...fora je sto mi se to nije nikad desilo npr da zaledi slika dok radim nesto drugo na racunaru tako da molim ako bilo tko zna nesto neka odgovori,bio bi mu zahvalan..Hvala unaprijed..:D :D :D

alenspain93 uto 1.1.2013 12:29

Drajveri svi u redu temperature normalne pratio sam Hwmonitor-om dok igram hard disk sam skeniro hdtune mislio sam da mozda nema neki bad sector ali nema,znaci samo dok igram soccera to mi zasteka i nekolliko sekundi pritisnem windows ili tako nesto krene ubrzano skroz na nekoliko sekundi i onda opet normalno,ne desava mi se to dok npr koristim neki program ili net ili slicno...