coller uto 1.1.2013 22:58

pozz.. Ovako imam hp 6830s na laptopu je pukao lcd panel te sam ga zamjenio sa drugim..sada mi je jednostavno pretamna slika,jedva se vidi što je na ekranu..probao sam i sa drugim ekranom i isti slučaj...promjenio sam inverter i opet isto..kada se laptop spoji na vanjski ekran sve je normalno..

 

pomagajte ako znate u čemu je problem..

 

hvala

lukabo čet 3.1.2013 13:34

Po meni mislim da si nešto prepostio kod spajanja ekrana,možda da još jednom otvoriš i provjeriš.Jer ako spojiš ltop na vanjski ekran i slika je ok,a grafa daje sliku,znači da je ona uredu,ili je možda malo flat kabel priklješten.

coller sri 9.1.2013 23:15

nemam pojma..probat cu skroz srušiti win i staviti druge,isključio sam probleme sve vezane za njega jel sam uspio dočik do istog takvog laptopa sa skurenom matičnom,ali prije cu probat refreshat bios ne vidim šta mi više preostaje,ako ima još tko nešta dodat pomagajte

coller pet 11.1.2013 21:56

neznam više,odustajem,sve sam probao i stavio sam novi win i nove drivere sa hp-ove stranice..mislim da ima neki problem s pozadinskim osvjetljenjem koji je vezan za matičnu..promjenio sam 2 flat kabla,3 invertera i 2ekrana..i nema pomaka..sve super na vanjski ekran a na laptopov,hhh,snašao sam se,posvjetlim sa sobnom lampom pa vidim,kupit cu si reflektor i uperit ga u ekran i gledati film,ha :) :) ..jel tko zna koji je ok servis oko siska ili da idem u zg? ako tko ima još prijedloga..slobodno