Razni hardverski problemi

Error in $ WE. FAT Missing entry:blah

CroKoks sub 23.3.2013 13:59

Kad pokušam otvorit USB javlja mi ovu grešku    error in $ WE. FAT Missing entry:blah    digao sam novi windows i sve bitno mi ostalo na tom USB ne znam više šta da radim izludio sam i molio bi nekog ko se razumije da pomogne kako da popravim tu grešku {#}

 

 

FrEaK94 ned 24.3.2013 03:57

Izgleda da ti je već sve pobrisano, i ostao je samo taj neki shortcut od 1kb, probaj u cmd upisati F:, pa "dir". Ako ti ispiše nazive tvojih fajlova znači da su tu i nisu obrisani, i ako jesu tu, onda probaj otvoriti neki od foldera tako da direktno upišeš njegovu putanju, recimo Computer>Removeable disk(F:)>New Folder.

CroKoks ned 24.3.2013 04:29

Kako obrisano kad pokazuje da je slobodno 6 od 14 ?

 

Kad sam tek prebacio na usb datoteke dok nisam isključio iz utora nije se stvorio taj prečac tek pri narednom spajanju usb-a

 

 

Upravo sam uspio da vratim sve datoteke sa usb-a i to sa file scavanger {#}

burke ned 24.3.2013 12:52

imam slican problem pokusao sam rijesiti sa vasim prijedlozima ali mi nije uspijelo ...... moj problem je , kada prikljucim prijenosni USB hdd u komp i pokusam otvoriti pojavi mi se Error in~$WCLIOV.FAT Missing entry:blah
a kad USB prikljucim u TV vidim sve foldere i slike,video zapise ,otvaram dokumente molim pomoc